WIERTARKA UDAROWA YATO YT-82034

Najnowsza wiertarka udarowa YATO YT-82034 to lekka i poręczna maszyna przeznaczona zarówno do zastosowań domowych, jak i profesjonalnych.

710-watowy silnik współpracujący z 1-biegową przekładnią zapewnia maksymalną prędkość obrotową 2800 min-1, a mechanizm udarowy generuje do 44.800 uderzeń/min. Parametry pracy wiertarki są płynnie sterowane za pomocą włącznika spustowego.

 

yt-82034

 

Wiertarką YATO wywiercimy więc otwory o maksymalnych średnicach 13 mm w stali, 25 mm w drewnie i 14 mm w betonie. Osprzęt mocowany jest w 13-milimetrowym samozaciskowym uchwycie wiertarskim. Wiertarkę obsługuje się za pomocą dwóch

uchwytów – pistoletowego w tylnej części obudowy, ergonomicznie wyprofilowanego i pokrytego antypoślizgowym materiałem, oraz bocznego pomocniczego, który można obracać wokół osi wiertaki o 360° i dopasowywać jego położenie do swoich potrzeb. W rękojeści pomocniczej umieszczono mechanizm regulacji głębokości wiercenia. Wygodę korzystania z elektronarzędzia YATO zapewnia 3-metrowej długości gumowy kabel zasilający.

Marek Pudło

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar