WIERTARKA UDAROWA DEDRA DED7962

Dwubiegowa wiertarka Dedra DED7962 o mocy 1100 W wyposażona jest w bezkluczykowy uchwyt szybkomocujący 13 mm. Jest uniwersalnym elektronarzędziem, gdyż możemy jej użyć zarówno do wiercenia udarowego, jak i bezudarowego.

Wiertarka udarowa Dedra DED7962 osiąga na I biegu maksymalne obroty 1200 min-1 i wysoki moment obrotowy. Sprawdzi się więc podczas wiercenia w drewnie otwornicami i świdrami (do 40 mm). Z kolei II bieg oferujący dużą prędkość obrotową (3200 min-1) i niższy moment doskonale nadaje się do szybkiego wiercenia w stali (do 10 mm). Ale to nie wszystkie funkcjonalności wiertarki, bowiem dzięki mechanizmowi udarowemu wiertarką Dedra DED7962 możemy wiercić w betonie otwory

o średnicy do 16 mm. Parametry jej pracy reguluje się płynnie włącznikiem spustowym z blokadą do pracy ciągłej. Do ustawiania maksymalnego poziomu prędkości obrotowej służy pokrętło we włączniku spustowym. Nad nim mamy słupkowy przełącznik kierunku obrotów. Dzięki temu użytkownik może łatwo i szybko obsługiwać wiertarkę. Biegi z kolei zmienia się dużym pokrętłem umieszczonym na boku obudowy przekładni, która wykonana jest z aluminium chroniącego podzespoły elektronarzędzia i skutecznie odprowadzającego ciepło powstałe podczas pracy. Zaś tryb pracy udarowej wybiera się przełącznikiem znajdującym się na górze obudowy. Wiertła, bity i adaptery pośredniczące montuje się w solidnym całkowicie metalowym samozaciskowym uchwycie wiertarskim 13 mm. Gumowana rękojeść pomocnicza – obracana wokół osi maszyny – ułatwia kontrolowanie narzędzia przy wykonywaniu otworów o dużej średnicy. Zaś ogranicznik głębokości wiercenia i 3-metrowy gumowy kabel zasilający podnoszą komfort codziennej pracy.

pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments