WIERTARKA UDAROWA DEDRA DED7961

Dwubiegowa wiertarka Dedra DED7961 o mocy 1100 W przeznaczona jest dla wykonawców budowlanych, którzy potrzebują uniwersalnego elektronarzędzia zarówno do wiercenia udarowego, jak i bezudarowego.

 

Sprzęt osiąga na I biegu maksymalne obroty 1200 min-1 i wysoki moment obrotowy, a tym samym świetnie sprawdzi się podczas wiercenia w drewnie otwornicami i świdrami (do 40 mm). Z kolei II bieg z dużą prędkością obrotową (3200 min-1) i niższym momentem jest idealny do szybkich wierceń w stali (do 10 mm). Dzięki mechanizmowi udarowemu wiertarką Dedra DED7961 możemy wiercić w betonie otwory o średnicy do 16 mm. Parametry jej pracy reguluje się płynnie za pomocą włącznika

spustowego z blokadą do pracy ciągłej. Do ustawiania maksymalnego poziomu prędkości obrotowej służy pokrętło we włączniku spustowym. Nad nim znajduje się słupkowy przełącznik kierunku obrotów. Dzięki temu użytkownik może łatwo i szybko obsługiwać wiertarkę. Biegi z kolei zmienia się dużym pokrętłem umieszczonym na boku obudowy przekładni, która wykonana jest z aluminium chroniącego podzespoły elektronarzędzia i skutecznie odprowadzającego ciepło powstałe podczas pracy. Zaś tryb pracy udarowej uruchamia przełącznikiem znajdującym się na górze obudowy. Wiertła mocuje się w solidnym (w całości metalowym) kluczykowym uchwycie wiertarskim 13 mm. Gumowana rękojeść pomocnicza – obracana wokół osi maszyny – ułatwia kontrolowanie narzędzia przy wykonywaniu otworów o dużej średnicy. Zaś ogranicznik głębokości wiercenia i 3-metrowy gumowy kabel zasilający podnoszą komfort codziennej pracy.

pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments