WIELOFUNKCYJNY TRYTON TM301

Tryton TM301 to narzędzie znakomicie zbilansowane. Wysoka jakość, bogate wyposażenie dodatkowe oraz wygodny uchwyt szybkomocujący idą w parze z atrakcyjną ceną.

 

Elektronarzędzia łączące w sobie możliwości kilku maszyn to jeden założonych kierunków rozwoju polskiej marki TRYTON. Pod koniec listopada w sprzedaży pojawił się nowy reprezentant tej grupy asortymentowej. Jest nim narzędzie wielofunkcyjne oscylacyjne TM301. Teraz, aby wymieniać akcesoria robocze nie trzeba używać dodatkowych narzędzi. W maszynie zastosowano bowiem wygodny uchwyt szybkomocujący. Wystarczy zwolnić metalową dźwignię usytuowaną bezpośrednio nad głowicą roboczą by zamontować stopę delta, piłkę prostą lub półokrągłą, czy zdzierak, które dostarczane są w komplecie. Znajdziemy w nim również papier ścierny.

Tego typu udogodnienie znacznie skraca czas potrzebny do osadzenia lub wymiany końcówki roboczej. Jest to naprawdę wygodne rozwiązanie i szukając analogii, możemy porównać je do wygody, z jaką mamy do czynienia w czasie montowania wiertła w samozaciskowym uchwycie wiertarskim. O konieczności znalezienia kluczyka, a potem odłożenia go na miejsce możemy z całą odpowiedzialnością zapomnieć. Mniej elementów – większy komfort.

TM301

Maszyna napędzana jest 280-watowym silnikiem. Pozwala to na wytworzenie oscylacji osiowej rzędu 10.000–23.000 min-1. Niewielka amplituda przesunięcia kątowego połączona z dużą liczbą oscylacji pozwala zachować bardzo wysoką dokładność i precyzję cięcia. Kiedy dodamy do tego możliwość regulacji prędkości obrotowej, trwałą i jednocześnie wygodną obudowę uzyskamy obraz narzędzia wszechstronnego, które z powodzeniem będzie służyć pomocą profesjonaliście i majsterkowiczowi.

JCh

Dane techniczne urządzenia wielofunkcyjnego TRYTON TM301

moc (W) 280W
prędkość oscylacji (1/min.) 10 000-23 000/min.
wyposażenie stopa delta 1 szt., papier ścierny delta 4 szt., piłka prosta 1 szt., piłka półokrągła 1 szt., piłka półokrągła HSS 1szt., zdzierak 1szt., 3 m przewód
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar