WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE OSCYLACYJNE YATO YT-82223

YATO YT-82223 to wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne przeznaczone zarówno do cięcia, jak i szlifowania.

Zastosowano w nim silnik o mocy 500 W i regulację częstotliwości oscylacji osiowych od 8000 do 16.000 min-1. YATO YT-82223 umożliwia obróbkę płyt meblowych (w tym cięcie bez wyszczerbień), laminatów, paneli, śrub, stali do 3 mm grubości, listew przypodłogowych, a także materiałów mineralnych, takich jak tynki, fugi czy ceramika.
W konstrukcji wielofunkcyjnego narzędzia oscylacyjnego YATO zastosowano m.in. elektronikę stabilizującą prędkość oscylacji pod obciążeniem (zapewniającą wysoką wydajność pracy) i zapewniającą łagodny rozruch. W narzędziu znajdziemy też bardzo wygodny beznarzędziowy system szybkiej wymiany akcesoriów roboczych z blokadą dźwigniową i adapter

z przyłączem do odkurzacza przemysłowego do bezpyłowego szlifowania.

YATO YT-82223 jest ergonomiczne, ma m.in gumowaną rękojeść ułatwiającą trzymanie i operowanie nim. Wygodę pracy i przemieszczania się po warsztacie lub placu budowy zapewnia 2-metrowej długości kabel zasilający. W zestawie z narzędziem producent dostarcza akcesoria – dwa brzeszczoty, skrobak, stopę szlifującą i papiery ścierne.

 

Marek Pudło, pins

yt-82223_a

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar