WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE OSCYLACYJNE STHOR 79240

Sthor 79240 to uniwersalne i wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne przeznaczone zarówno do cięcia (także wgłębnego), jak i szlifowania.

 

,Dzięki regulowanej częstotliwości oscylacji w zakresie 15.000–23.000 min-1, Sthor 79240 umożliwia cięcie laminowanych płyt meblowych bez wyszczerbień, paneli, gwoździ, blachy, listew przypodłogowych MDF i PCV, płyt gipsowo-kartonowych zbrojonych włóknem szklanym, a także wycinanie materiałów mineralnych, takich jak tynki i fugi. Można nim szlifować niewielkie elementy lub powierzchnie trudno dostępne. W narzędziu montuje się brzeszczoty otwarte i zamknięte, skrobaki, stopy szlifierskie itp. Blokuje się je śrubą imbusową. Podkładka mocująca z giętkiego metalu zabezpiecza osprzęt przed luzowaniem się podczas pracy. Dzięki zastosowaniu gumowanej rękojeści użytkownik może

pewnie trzymać narzędzie podczas pracy. Okładzina gumowa chroni też narzędzie przed efektami ewentualnych upadków. Sthor 79240 uruchamiany jest dużym włącznikiem głównym umieszczonym na górze obudowy. Wygodę pracy i przemieszczania się po warsztacie lub placu budowy zapewnia 2-metrowy kabel zasilający. W zestawie z wielofunkcyjnym narzędziem oscylacyjnym Sthor znajduje się pięć akcesoriów: brzeszczoty, stopa szlifująca i skrobak.

 

Marek Pudło, pins

79240

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar