WIELOFUNKCYJNA AKUMULATOROWA LAMPA LED RICHMANN C6825

Firma RICHMANN rozszerzyła swoją ofertę oświetlenia roboczego o akumulatorową lampę LED C6825 z rozruchem i wyświetlaczem LCD. Sprawdzi się ona w każdym warsztacie samochodowym lub garażu.

W lampie RICHMANN C6825 zastosowano wydajną, 7-watową diodę COB-LED. Emituje ona strumień świetlny o mocy 700 lumenów. Jasność światła można regulować 2-stopniowo na 50% lub 100% mocy. Lampa wyposażona jest także w 1-watową diodę UV. Generuje ona światło ultrafioletowe, które pomocne jest podczas wykrywania nieszczelności w układach klimatyzacji. Prezentowana lampa RICHMANN C6825 ma

czytelny wyświetlacz LCD, który informuje o wybranym trybie świecenia i pozostałym jego czasie do momentu rozładowania zasilającej jej baterii oraz o ilości dostępnej w niej energii elektrycznej (w 5 stopniach).

Lampa RICHMANN C6825 zasilana jest mocną oraz pojemną baterią 2600 mAh i dlatego może posłużyć jako POWERBANK, jak też jako starter do częściowo rozładowanych akumulatorów 12 V. Można więc jej użyć do rozruchu samochodu osobowego, motoru, traktorka ogrodowego, motorówki czy quada. Ale na tym nie koniec, sprawdzimy nią także stan akumulatora 12 V. Informuje ona bowiem o niskim jego napięciu, prawidłowej wartości tego parametru, zwarciu, przegrzaniu i o odwrotnym podłączeniu. Urządzenie ma też dwa wyjściowe porty USB (5 V) do zasilania i ładowania np. telefonów komórkowych czy innych urządzeń. Zasilane jest sieciowo napięciem 230V/15V AC lub przez zapalniczkę samochodową 12 V. W podstawie lampy znajduje się silny magnes, który umożliwia zamocowanie jej np. do maski samochodu, oraz obrotowy haczyk służący do jej zawieszenia. Wyposażono ją w wodoodporną obudowę (IP54) z wytrzymałego tworzywa ABS. Urządzenie spełnia normy europejskie (CE). W zestawie z nim znajdują się przewody rozruchowe, ładowarka sieciowa 230 V oraz ładowarka samochodowa 12 V.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments