Większa precyzja pracy w każdej pozycji roboczej. VECTURO OS 400 – nowe narzędzie wielofunkcyjne od Festool

 

Z nowym VECTURO Festool dokonuje przełomu wśród narzędzi wielofunkcyjnych dostępnych na rynku. Jego innowacyjne akcesoria zapewniają większą dokładność, umożliwiają idealne i precyzyjne cięcia oraz przycinanie – również na delikatnych powierzchniach. Nieważne, czy tniemy drewno, metale nieżelazne, tworzywa kompozytowe czy też silikon. VECTURO doskonae nadaje się do prac przy wyposażaniu wnętrz, montażu mebli, okien czy podczas układania instalacji parkietów i wykładzin.

Precyzyjna i prosta praca
Dzięki jego bogatej gamie akcesoriów nowy VECTURO jest zupełnie wyjątkowy. Szczególnie praktyczny jest adapter do mocowania elementów wyposażenia bez użycia narzędzi. Dokładne cięcie na „rysę” z prowadnicą precyzyjną

gwarantuje pracę bez poślizgu lub zadrapań. Ogranicznik głębokości zapewnia precyzyjne ustawienie głębokości cięcia, co przyczynia się do ochrony tarczy pilarskiej i materiału. Dzięki stopie ślizgowej możliwe jest także cięcie blisko ściany. VECTURO swoją konsekwentną i szybką pracę zawdzięcza potężnemu silnikowi (400 W) z elektroniczną regulacją szybkości.

Ergonomiczny wygląd i komfort pracy w rodzinie Festool
Festool przywiązuje ogromną wagę do ergonomii miejsca pracy. Dlatego VECTURO zapewnia wysoki komfort pracy w ramach zastosowań Festool. Smukła obudowa z powleczonym gumą uchwytem umożliwia optymalne uchwycenie narzędzia, a przełączniki są idealnie rozmieszczone dla osób prawo i leworęcznych. Dzięki szczególnie ergonomicznemu złączu FastFix, brzeszczoty mogą być zastąpione szybko i prosto przy minimalnym wysiłku, natomiast przewód plug-it daje większą elastyczność pracy.

Doskonały system
Oprócz innowacyjnych akcesoriów, nowe VECTURO ma: ostrza do drewna i metalu, uniwersalne tarcze pilarskie do tworzyw sztucznych i płyt gipsowo-kartonowych, specjalne brzeszczoty dla szklarzy i parkieciarzy, nóż do oddzielania kitu z szyb izolacyjnych oraz szpachelki do zdzierania okładzin i powłok, jak np. pozostałości kleju oraz silikonu.  Wszystko jest przejrzyście posortowane i spakowane do transportu w Systainerze.
Do urządzenia wielofunkcyjnego VECTURO Festool oferuje także usługi pakietu SERVICE all inclusive. 36-miesięczna gwarancja obejmuje ochronę przed kosztami napraw części zamiennych, a także ochronę przed kradzieżą i gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli urządzenie Festool nie spełnia wymagań użytkowników może być zwrócone w ciągu 15 dni w ramach gwarancji zwrotu pieniędzy (więcej informacji na www.festool.pl/serwis). Nowy 400 OS VECTURO jest dostępny od września 2014 u autoryzowanych dystrybutorów Festool (więcej informacji na www.festool.pl/vecturo).

 

 

Dane techniczne VECTURO OS 400

Moc

400 W

Moc użyteczna

220 W

Oscylacje

11.000-18.500 min-1

Ciężar

1,55 kg

Amplituda oscylacji

Długość przewodu

4m

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments