Więcej zwiedzających na PRZEMYSŁOWEJ WIOŚNIE 2024

Przemysłowa Wiosna w br. odbywała się w czasie rolniczych strajków, które utrudniały dojazd do Targów Kielce. Pomimo tego przyjechało na nią 20.000 zwiedzających, czyli o 1000 więcej niż ub.r.

Fot. Targi Kielce

Bogata oferta produktowa

Niemal 600 wystawców zaprezentowało pracujące maszyny i nowe produkty. Bardzo dużą grupę sprzętu pokazywanego na targach w br. stanowiły roboty. Nie zabrakło narzędzi skrawających, licznie reprezentowane były też technologie szlifowania i druku 3D, obrabiarki, a także urządzenia pomiarowe. Targom towarzyszyły konferencje merytoryczne i seminaria „INNOWACJE i NOWE

TECHNOLOGIE”, „Obróbki Laserowej” i „Szybkie prototypowanie materiałów metalowych”. Podczas uroczystej gali, którą zorganizowały targi Kielce, nagrodzono najlepsze produkty. O przyznaniu nagród zdecydowały komisje konkursowe, w których skład weszli czołowi specjaliści branżowi. W czasie uroczystości wręczono także wyróżnienia i nagrody Top Design za oryginalny i nowoczesny styl prezentacji targowej. Specjalnymi statuetkami Zarządu Targi Kielce wyróżniły firmy, które w tym roku obchodzą swoje jubileusze.

Fot. Targi Kielce

Pozytywne opinie

Na STOM wystawiamy się od wielu lat, bo uważamy, że impreza organizowana w Kielcach jest najważniejszą dla naszej branży w Polsce. Zdecydowanie warto tu przyjeżdżać. Udział w targach daje nam rozpoznawalność marki, która nigdy nie jest za duża, i umożliwia dotarcie do nowych klientów. Targi Kielce stworzyły też doskonałą okazję do pokazania nowych produktów – tak udział w Przemysłowej Wiośnie 2024 podsumował Jakub Szyndlar, technolog ds. rozwoju klienta Abplanalp. Podobne pozytywne oceny tegorocznym targom STOM-u wystawiło wielu wystawców i zwiedzających. Kolejna ich edycja odbędzie się w dniach 25-28 marca 2025 r.

opr. HB (mat. Targi Kielce)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments