Warsztatowa lampa diodowaAS Schwabe

Firma Lange Łukaszuk wprowadziła do oferty warsztatową lampę diodową marki AS Schwabe, która skutecznie rozświetli każde zaciemnione miejsce pracy.

Warsztatowa lampa diodowa AS Schwabe wyróżnia się doskonałą jakością i funkcjonalnością. Zamontowane w urządzeniu 44 diody (36+8) promieniują mocnym, zimnym światłem, dzięki któremu można łatwiej rozróżnić kontury przedmiotów w porównaniu ze światłem ciepłym. Silne światło lampy warsztatowej jest również bardzo trwałe – żywotność diod LEDowych to przeszło 10 tys. godz. Z kolei naładowanie w pełni akumulatora, które trwa ok. 2 godz., pozwoli na nieprzerwaną pracę przez 6 – 8 godz. Wygodnie wyprofilowana rękojeść pokryta antypoślizgowym materiałem doskonale zabezpiecza

przed wyślizgnięciem się urządzenia z dłoni. Specjalne diody umieszczone na czole lampy przydają się do oświetlania trudno dostępnych miejsc. Kolejnym udogodnieniem jest obrotowy hak, który pozwala na przymocowanie lampy w wybranym miejscu, co znacznie ułatwia oświetlenie powierzchni, na której aktualnie pracujemy. Klasa szczelności IP54 gwarantuje natomiast, że lampie tej nie grozi uszkodzenie poprzez zachlapanie wodą lub przedostanie się do wnętrza urządzeniapyłu.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments