WALIZKI NARZĘDZIOWE KNIPEX BASIC, BIG BASIC MOVE, BIG TWIN I BIG TWIN MOVE

Walizki Knipex oferują idealną równowagę pomiędzy atrakcyjnym wzornictwem a dużą pojemnością oraz solidną konstrukcją, niewielkimi wymiarami i niską wagą. Dostosowane są do potrzeb wielu branż. Z ich zalet skorzystają instalatorzy z branży elektrycznej, sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej oraz serwisanci różnych specjalności itp.

 

Walizki Knipex są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i wersji: Basic, BIG Basic Move, BIG Twin i BIG Twin Move. Mają mocną, wytrzymałą konstrukcję. Wykonano je bowiem z czarnego tworzywa ABS oraz zastosowano obwodowe ramy aluminiowe i metalowe zawiasy. Walizki wyposażone są w dwa metalowe zamki szyfrowane przez trzycyfrową kombinację cyfr, co uniemożliwia ich otworzenie przez nieuprawnione osoby, jak też

w miejsce na etykiety. W standardowym ich wyposażeniu są dwie naklejki do indywidualnego etykietowania. W środku znajdują się ścianki narzędziowe z kieszeniami oraz wiele przegródek, które można w prosty sposób indywidualnie przesuwać i dostosowywać. Dzięki temu każdy profesjonalista pomieści w nich potrzebne narzędzia i akcesoria.

Walizki Basic i BIG Basic Move

Maksymalna ładowność walizek Basic wynosi 15 kg, a pojemność – 27 l. Walizki te wyposażono w mocną, ergonomiczną rękojeść i blokadę zapewniającą bezpieczne zamknięcie pokrywy. W środku walizki Knipex Basic znajdziemy półkę na dokumenty w pokrywie, dwie wyjmowane ścianki narzędziowe wykonane z materiału PP odpornego na zabrudzenia i mające na obu swoich stronach 20 kieszeni. Pojemnik dolny walizki o wysokości 50 mm jest mocowany zatrzaskowo. Jego wnętrze można aranżować indywidulanie za pomocą elastycznych wkładek. Natomiast ścianka znajdująca się w pokrywie ma 13 dużych przedziałów na narzędzia. W sumie walizki Knipex Basic oferują 41 opcji przechowywania narzędzi.

BIG Basic Move to mobilna wersja walizek Basic przeznaczonych dla profesjonalistów wykonujących prace serwisowe u klientów. Wyposażone są w uchwyt teleskopowy i dwa lekko obracające się kółka. Ich maksymalna ładowność to 20 kg, zaś pojemność – 33 l. Podobnie jak walizki Basic mają półkę na dokumenty w pokrywie, dwie wyjmowane ścianki z tworzywa PP odporne na zabrudzenia, które wyposażono w 31 kieszeni na narzędzia. Pierwsza ze ścianek ma 21 kieszeni. 10 z nich i elastyczny pasek znajduje się na boku od strony pokrywy, a 11 na drugim (od wnętrza walizki). Druga ścianka ma 10 kieszeni, elastyczny pasek oraz przegródki na dokumenty na boku od strony podstawy. Zaś pojemnik dolny ma wysokość 70 mm i można go łatwo zdemontować przez zwolnienie przycisku mocowania zatrzaskowego. Jego wnętrze też można podzielić za pomocą elastycznych wkładek. Natomiast ściankę w pokrywie wyposażono w 14 dużych przegród. Dzięki takiej organizacji wnętrza walizki BIG Basic Move oferują 54 opcji przechowywania narzędzi.

Walizki BIG Twin i BIG Twin Move

Walizki BIG Twin są dwustronnie otwierane i dają szybki dostęp do przechowywanych w nich narzędzi i akcesoriów. Można je otwierać bocznie obustronnie oraz każdą z pokryw osobno, jak też z góry i dołu.

 

Co ważne, zachowują pozycję stojącą we wszystkich wariantach otwarcia dzięki zatrzaskowym uchwytom pokryw i obustronnym mechanizmom zawiasowym o regulowanym kącie rozwarcia. Maksymalna ładowność walizek BIG Twin wynosi 25 kg, zaś pojemność – 44 l. W ich ramie aluminiowej zamontowano stabilną ściankę środkową, na której obu stronach montuje się narzędzia. Służą do tego elastyczne uchwyty i 12 małych kieszeni. Walizki wyposażono też w dwa metalowe zatrzaski do mocowania pokrywy i podstawy. Są też wyjmowane ścianki z przegrodami na dokumenty i 13 kieszeniami na narzędzia, wykonane odpornego na zabrudzenia tworzywa PP. Pojemnik dolny o wysokości 58 mm, mocowany zatrzaskowo, może być też podzielony za pomocą elastycznych

wkładek. Z kolei ścianka w podstawie oferuje 13 dużych przedziałów. W sumie walizki BIG Twin oferują 95 opcji przechowywania narzędzi.

Walizki BIG Twin Move to mobilna wersja walizek BIG Twin przeznaczona dla pracowników wykonujących prace serwisowe u klientów. Produkty te otrzymały nowe design i wyposażone zostały w uchwyt teleskopowy i dwa lekko obracające się kółka. Ich maksymalna ładowność wynosi 30 kg, zaś pojemność – 44 l. Pozostałe cechy są takie same jak w przypadku walizek BIG Twin.

Specjalne wykonania walizek BIG Twin Electro i BIG Twin Move RED

Walizki BIG Twin Electro są wersją walizek BIG Twin przeznaczoną specjalnie dla elektryków i elektromonterów. Zawierają 63 markowe profesjonalne narzędzia, w tym izolowane i przetestowane na bezpieczeństwo elektryczne zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900. Wśród nich jest 14 narzędzi produkcji Knipex. Natomiast Twin Move RED są wersją walizek BIG Twin Move wykonaną z wytrzymałego czerwonego tworzywa ABS. Zawierają 47 izolowanych narzędzi Knipex przetestowanych na bezpieczeństwo elektryczne zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900.

pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments