Walizka narzędziowa Knipex Robust 26

Knipex opracował walizkę narzędziową Robust 26 do użytkowania w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych. Produkt ma bardzo solidne wykonanie i wysoką odporność mechaniczną.

Wykonanie i cechy użytkowe

Walizkę narzędziową Knipex Robust 26 wykonano z wysokoodpornego mechanicznie polipropylenu i wyposażono w kółka oraz 2-komponentowy uchwyt teleskopowy, co m.in. pozwala na jej bezpieczne i łatwe transportowanie środkami komunikacji publicznej, w tym także samolotem. Produkt ma zawór kompensacji ciśnienia powietrza, jest pyło- i wodoszczelny, jak również odporny na niskie i wysokie temperatury z zakresu od -30°C

do 80°. Walizkę można dodatkowo zabezpieczyć kłódką w celu ochrony jej zawartości przed dostępem nieuprawnionych osób. W jej wnętrzu znajdują się tablice narzędziowe z odpornego na zabrudzenia tworzywa sztucznego o podwójnych ściankach, 19 kieszeni na narzędzia i 61 uchwytów pętelkowych, a także system aluminiowych przegródek, który można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Zestawy narzędziowe Knipex 00 21 33 E i 00 21 33 S

Walizka narzędziowa Robust 26 jest oferowana przez Knipex jako pojedynczy produkt, jak też jako podstawy składnik dwóch zestawów narzędziowych. Pierwszy 23-częściowy, oznaczony jako 00 21 33 E, przeznaczony jest dla elektryków. Zawiera m.in. takie narzędzia Knipex, jak klucze wielofunkcyjne TwinKEY®, samonastawne szczypce do zagniatania tulejek kablowych VDE, wkrętaki izolowane typu Slim, szczypce 6-funkcyjne VDE do prac instalacyjnych, ściągacz izolacji ErgoStrip®, szczypce boczne VDE, szczypce tnące półokrągłe VDE, automatyczne szczypce do ściągania izolacji PreciStrip16, precyzyjne szczypce Electronic Super Knips® VDE, obcinak do rur z tworzywa sztucznego BiX® i szczypce uniwersalne z ostro zakończonymi szczękami VDE.
Drugi z zestawów oznaczony jako 00 21 33 S jest 17-częściowy i przeznaczony dla monterów instalacji sanitarnych. Oprócz walizki Robust 26, w jego skład wchodzą takie narzędzia Knipex, jak klucze wielofunkcyjne TwinKEY®, szczypce-klucz, szczypce nastawne, wkrętaki VDE typu Slim, szczypce boczne VDE, nóż z odłamywanym ostrzem CutiX® i obcinak do rur z tworzywa sztucznego BiX®.

pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments