WAGA ZEGAROWA Z MIARĄ VOREL

Waga zegarowa przyda się każdemu, kto chce sprawdzić parametry niewielkich ładunków czy chociażby samolotowego bagażu. Jest też nieodzownym wyposażeniem każdego wędkarza, który sprawdza wielkość złowionych okazów. I choć najnowsza propozycja marki Vorel – waga 15301 z miarą – ma ograniczenie wskazań do 32 kg, więc nie zważymy nią rekordowego suma, to świetnie sprawdzi się przy niewielkich ciężarach.

 

Niewątpliwą zaletą wagi zegarowej Vorel 15301 są kieszonkowe rozmiary. Jej zegar wyskalowany jest do 32 kg, a najmniejsza działka – na 0,5 kg. Przejrzyste czarne opisy na białym tle i jaskrawa czerwona wskazówka pozwalają łatwo odczytywać wyniki pomiarów nawet w miejscach o niedostatecznym oświetleniu.

W korpusie zegara wykonanego z wytrzymałego tworzywa sztucznego zamocowano elementy chwytne – na górze rękojeść, a na dole hak. Oba elementy są z chromowanego drutu o średnicy 3,4 mm. Dodatkowo w dolnej części obudowy znajdziemy wysuwaną stalową taśmę mierniczą z automatycznym zwijaniem. Ma ona długość 1 m, więc waga będzie idealna chociażby do sprawdzania parametrów samolotowego bagażu.

Marek Pudło

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar