URZĄDZENIE DO CIĘCIA STYROPIANU DEDRA DED7521

Urządzenie Dedra DED7521 przeznaczone jest do bezodpadowego cięcia materiałów stosowanych do ociepleń budynków i ich izolowania: styropianu EPS (polistyrenu ekspandowanego), styroduru XPS (polistyrenu ekstrudowanego), polipropylenu (PP) i polichlorku winylu (PCV).

 

Przecinarka Dedra DED7521 zasilana jest prądem 230V/50Hz przez transformator separujący, który zabezpiecza operatora przed porażeniem. Urządzenie ma moc 120 W i można nim przecinać wymienione materiały izolacyjne o długości 1005 mm i grubości 280 mm. Cięcie odbywa się za pomocą drutu oporowego rozciągniętego na ruchomej ramie. Urządzeniem tym można wykonywać cięcia proste, skośne, profilujące (wycinanie klinów) itp. Konstrukcja pozwala na cięcia w zakresie 0–90° i zapewnia pełne odcinanie materiału. DED7521 wyposażone

jest w funkcjonalny grawerowany przymiar oraz grawerowane podziałki kątowe wykonane na blacie roboczym i zawiasach. Umożliwiają one precyzyjne odmierzanie obrabianych elementów. Szerokie możliwości wycinania różnych kształtów pozwalają na zaoszczędzenie czasu, a także materiału. Urządzenie jest łatwe do rozmontowania i transportu, a jego niewielkie rozmiary oraz elastyczność pozwalają na wydajną i szybką pracę.

opr. HB (mat. Dedra)

ded7521zdjęcie

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments