URZĄDZENIA POMIAROWE ROCKWORTH

Urządzenia pomiarowe Rockworth to 2 dalmierze laserowe, laser krzyżowy i poziomnica laserowa. Profesjonalne i funkcjonalne urządzenia znajdą zastosowanie w branży budowlanej, będą także bardzo pomocne w pracach domowych.

 

Urządzenia pomiarowe Rockworth charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, przez co mogą stać się nieodłącznym elementem każdej skrzynki narzędziowej. Ich przystępna cena powoduje, że są bardzo konkurencyjne, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów użytkowych. Czas pracy urządzeń pomiarowych na jednej baterii wynosi około 15 godz.

 

Dalmierz laserowy ROCKWORTH ARLT20 dokonuje pomiarów długości na odległość do 20 m z dokładnością do 3 mm/m. Wyposażono go w laser emitujący światło o długości fali 650 nm. Urządzenie może być wykorzystywane

zarówno do pomiarów na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

 

Dalmierz laserowy ROCKWORTH ARLT60 ma zasięg do 60 m i dokładność do 2 mm/m. Służy do pomiaru długości, pomiarów ciągłych, ma funkcję obliczania powierzchni, objętości i pośrednich odcinków. Precyzyjnych pomiarów można dokonać z trzech różnych punktów odniesienia. Dalmierz automatycznie zachowuje w swojej pamięci 19 danych pomiarowych.

 

Laser krzyżowy ROCKWORTH ARLC01 ma zasięg roboczy do 10 m i dokładność do 0,5 mm/m. Urządzenie jest wyposażone w automatyczne samopoziomowanie. Długość fali lasera wynosi 650 nm, a szerokość jego promienia 100 LUX.

 

Zasięg roboczy poziomicy laserowej ROCKWORTH ARLL01 wynosi 30 m dla punktu. Zaś dokładność dla linii 1 mm/mm, a dla punktu – 0,5 mm/m. Zestaw zawiera podstawę na magnes przytrzymujący poziomnicę oraz uchwyt ścienny. Długość fali jego lasera wynosi 635 nm, a szerokość promienia 100 LUX.

 

Autor:   opr.    HB (mat. NUAIR Polska)

 

 

 

ARLT60ARLT20ARLL01

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments