UNIWERSALNE NASADKI VOREL 53002 i 53003

Do katalogu narzędzi ręcznych Vorel trafiają właśnie dwie uniwersalne nasadki igiełkowe przeznaczone do odkręcania śrub i wkrętów o różnym kształcie łbów, w tym także obrobionych i nietypowych (np. haków prostych czy oczkowych).

Nasadki charakteryzują się unikalną konstrukcją – w ich wnętrzu umieszczone są stalowe pręty-igły, które dopasowują się do kształtu i rozmiaru odkręcanego elementu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można je stosować do różnego rodzaju prac naprawczych czy instalacyjnych. Zewnętrzna część nasadki wykonana jest ze stali chromowo-wanadowej CrV, a wewnętrzne igiełki ze stali 40 Cr. Stale te zapewniają wytrzymałość na przenoszenie największych obciążeń i gwarantują narzędziom długą żywotność. Nasadki Vorel przystosowane są do

współpracy zarówno z ręcznymi kluczami nasadowymi, jak i kluczami udarowymi. Nasadka oznaczona symbolem 53002 ma zabierak kwadratowy 3/8″ i średnicę odkręcania od 7 do 19 mm, z kolei nasadka uniwersalna 53003 współpracuje z pokrętłami 1/2″, a jej średnica odkręcania wynosi od 11 do 23 mm.

Marek Pudło

 

53002

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments