UNIWERSALNA LAMPA LED BEST-LL10A

Lampa LED BEST-LL10A to bardzo praktyczny i przydatny do wielu zastosowań produkt. Dzięki wbudowanej baterii litowo-jonowej o napięciu 7,4 V i pojemności 4400 mAh oraz diodzie LED o mocy 10 W i niskiemu zużyciu energii zapewnia autonomię świecenia dochodzącą do 3,5 h.

 

Jest to niezwykle przydatną funkcją wszędzie tam, gdzie nie ma stałej dostępności do energii elektrycznej, w ogrodzie, na biwaku czy podróży samochodem. Lampa może oczywiście służyć do oświetlania obszaru roboczego podczas prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych, do stosowania w garażach, warsztatach i innych pomieszczeniach, gdzie jest potrzebne jasne oświetlenie. W zależności od potrzeb użytkownika w danej chwili lampa może być

zasilana z gniazdka sieci elektrycznej 230 V lub z gniazdka 12 V zapalniczki samochodowej. Możliwość ustawienia kąta i kierunku świecenia gwarantuje wygodną pracę oraz łatwe ukierunkowanie światła na żądany obszar. Wykończenie uchwytu do przenoszenia miłą w dotyku pianką zapewnia wysoki komfort użytkowania. A niewielkie gabaryty, niewymagające dużej powierzchni do przechowywania, to kolejny plus urządzenia.

opr. HB

a_0_3_768_0_0

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments