UDAROWY KLUCZ PNEUMATYCZNY YATO YT-09512

Gama pneumatycznych kluczy udarowych marki YATO powiększyła się o kompaktowy model YT-09512. Narzędzie przeznaczone jest do zastosowań warsztatowych (np. serwisy maszyn oraz samochodów) i przemysłowych.

 

Udarowy klucz pneumatyczny YATO YT-09512 odznacza się niewielkim wymiarem (zaledwie 99mm długości) wysoką mocą i niskim zużyciem powietrza. Wymaga zastosowania kompresora o przepływie powietrza na poziomie 100 l/min i ciśnieniu roboczym 0,63 MPa. Narzędzie wyposażono w 1-młotkowy mechanizm udarowy JUMBO HAMMER, który generuje moment obrotowy wynoszący aż 678 Nm i udary o częstotliwości 10.000 min-1. Zastosowano w nim 3-stopniowy regulator momentu, który pozwala dostosować parametry działania klucza do wymagań realizowanych połączeń. Jak przystało na sprzęt tej

klasy – prezentowane narzędzie wyposażono w zabierak 1/2” służący do montażu nasadek udarowych. Klucz ma ergonomiczną gumowaną rękojeść eliminującą tzw. zimny dotyk. Niewielkie rozmiary i niska waga (1,36 kg) umożliwiają stosowanie go w miejscach z ograniczonym dostępem.

HB

yt-095121

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar