UDAROWA ZAKRĘTARKA AKUMULATOROWA STHOR 78961

Najnowsze elektronarzędzie w ofercie marki Sthor to szybka zakrętarka z funkcją udaru stycznego. Przeznaczono ją dla instalatorów, mechaników i cieśli.

78961

Zakrętarkę Sthor 78961 stosuje się do dokręcania i odkręcania śrub o średnicy do M14. Umożliwia ona też sprawne seryjne mocowanie wkrętów do drewna o długości do 130 mm i średnicy do 3,5 mm. Jednostka napędowa w zakrętarce Sthor dysponuje maksymalnym momentem obrotowym 100 Nm, a jej prędkość obrotowa wynosi 0–2300 min-1. Oba parametry reguluje się płynnie włącznikiem spustowym. Funkcja udaru stycznego

ułatwia odkręcanie śrub, również tych zapieczonych. Włącza się automatycznie, gdy urządzenie napotyka opór. Bity, nasadki i wiertła mocuje się beznarzędziowo w uchwycie 6-kątnym 1/4″. Sprzęt wyposażono w lampkę LED, która doświetla miejsce pracy.

Źródłem energii w zakrętarce Sthor 78961 jest nowoczesny akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 V i pojemności 1,3 Ah, kompatybilny z innymi elektronarzędziami marki Sthor klasy 18 V. Przed przeciążeniami zabezpiecza go elektronika. Pełne naładowanie baterii trwa 3–5 godz.

Marek Pudło
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar