UBRANIA OCHRONNE SERII DEDRA PREMIUM LINE

Dotychczasowe serie odzieży firmy Dedra spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom, firmie wprowadziła kolejny rodzaj ubrań – tym razem są to spodnie i ogrodniczki w serii Premium Line.

 

Wykonano je z materiału o wysokiej gramaturze (240g/m2), w którego skład wchodzą poliester (65%) i bawełna (35%). Ogrodniczki z serii Premium Line charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania. Mają mocne, jednocześnie elastyczne szelki i regulację w pasie w postaci szerokich ściągaczy. Wiele funkcjonalnych kieszeni (14 w ogrodniczkach i 11 w spodniach do pasa), w tym kilka zapinanych na rzep, umożliwia noszenie akcesoriów i narzędzi, które są nam najbardziej potrzebne

podczas pracy, np. miarki, młotka itp. Spodnie i ogrodniczki mają też osobną kieszeń na smartfona oraz odblaskowe przeszycia zwiększające bezpieczeństwo pracy, dzięki którym pracownicy są bardziej widoczni. Na kolanach spodni i ogrodniczek wykonano wzmocnienia tkaniną Oxford. Mamy w nich też miejsca na nakolanniki zapinane na rzep. Przydadzą się użytkownikom, którzy bez ochrony kolan nie mogą pracować. Aby zwiększyć wytrzymałość spodni, zastosowano potrójne szwy w miejscach najbardziej narażonych na przetarcia.
opr. HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments