Tuzin „fachowców” do pomocy, czyli zestaw wkrętaków Wera Comfort XXL

Niedawno na rynku pojawił się nowy zestaw wkrętaków Wera Comfort XXL. Znajdą w nim niezbędne narzędzia zarówno profesjonaliści, jak i domowi majsterkowicze.

 

 

 

 

Zestaw składa się w sumie z 12 wkrętaków (końcówki krzyżowe Phillips i Pozidriv oraz płaskie): 6 warsztatowych Comfort, 3 izolowanych Comfort VDE wraz z próbnikiem napięcia oraz 2 wkrętaki precyzyjne Micro. Do zestawu dołączony jest też wieszak do tych narzędzi, który można zamocować np. na ściance narzędziowej.


Wkrętaki warsztatowe i izolowane, przeznaczone do różnych prac montażowych, serwisowych oraz zastosowań domowych, mają 2-komponentową

rękojeść Wera Kraftform® Comfort z oznaczeniem rozmiaru i profilu. Gładkie, twarde części rękojeści pozwalają na szybkie i wygodne obracanie narzędzia, a miękkie strefy zapewniają optymalny kontakt z dłonią, umożliwiając przeniesienie dużego momentu obrotowego. Ergonomię narzędzi zapewnia dodatkowo kształt rękojeści Kraftform, która jest perfekcyjnie dopasowana do kształtu dłoni, chroniąc ją przed powstawaniem pęcherzy i odcisków. Zastosowany tu na rękojeści sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed staczaniem się wkrętaka np. ze stołu.


Wkrętaki mają oznaczenie na rękojeści w postaci typu gniazda wkrętu, jak i rozmiaru końcówki, co ułatwia szybkie odszukanie odpowiedniego narzędzia w torbie narzędziowej lub w miejscu pracy. Dodatkowo wkrętaki izolowane gwarantują bezpieczeństwo pracy pod napięciem 1000 V (zgodnie z PN-EN 60900).


Wkrętaki precyzyjne Micro to partner elektroników, optyków, mechaników precyzyjnych, jubilerów, serwisantów sprzętu komputerowego i modelarzy. Obrotowy kołpak oraz strefa pokręcania znajdująca się bezpośrednio poniżej kołpaka umożliwiają szybkie obracanie wkrętaka palcami, co eliminuje czasochłonne pokręcanie. Ponadto strefa precyzji znajdująca się bezpośrednio nad trzpieniem zapewnia nam lepsze wyczucie i kontrolę kąta obrotu wkrętaka.
Wera zadbała, aby były to narzędzia i trwałe, i precyzyjne. Wszystkie trzpienie są wykonane z wysokiej klasy stali stopowej i zabezpieczone przed korozją poprzez chromowanie i czernienie, co zapewnia dłuższą żywotność narzędzia. Dzięki temu możemy być spokojni, że zestaw wkrętaków Wera Comfort XXL posłuży nam przez lata (więcej na www.agentools).

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments