Trzy skondensowane biznesowe dni na EISENWARENMESSE 2016

Kolejna edycja EISENWARENMESSE (INTERNATIONAL HARDWARE FAIR) odbędzie się w dniach 6-8 marca 2016 r. w Kolonii. Będą to trzy dni skondensowane biznesowo, podczas których można zapoznać się z bogatą ofertą targów i nawiązać lub podtrzymać kontakty z kontrahentami.

Kolejna edycja EISENWARENMESSE (INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE) jest 40., jubileuszową edycją tych światowych targów branży metalowej. Skrócono jej czas trwania z czterech do trzech dni, ponieważ średni czas przebywania na kolońskiej imprezie kontrahentów wystawców wyniósł dwa dni. Przy tym tylko 15% zwiedzających przybyło na targi w ich czwartym i ostatnim dniu.  – Podejmując decyzję o skróceniu czasu targów

o jeden  dzień, zgodnie z wolą wystawców, oczekujemy od uczestników imprezy większej koncentracji na działaniach biznesowych i redukcji kosztów personelu – stwierdziła  Katharina C. Hamma, chief operating officer Koelnmesse. – Przedstawiciele wystawców ocenili,  że są przygotowani na wzrost częstotliwości odwiedzin kontrahentów podczas targów i będą mogli ich profesjonalnie obsłużyć.

Od wielu lat EISENWARENMESSE notuje wzrost liczby wystawców i zwiedzających spoza Niemiec. W 2014 r. udział zagranicznych wystawców wyniósł 85%, zaś 63% zwiedzających imprezę przyjechało do Kolonii z zagranicy, reprezentowali oni 136 krajów. Ankieta przeprowadzona wśród wystawców i zwiedzających pokazała, że goście, którzy przybyli na targi z dalekich krajów, wykorzystali zwiększoną liczbę lotów i kursów kolejowych, żeby skrócić swoją wizytę na kolońskiej imprezie i szybciej wrócić do domu.

40. EISENWARENMESSE pod względem oferty produktowej będzie kontynuacją poprzednich edycji tej imprezy. W jej portfolio są więc: narzędzia, osprzęt, zamocowania i zabezpieczenia oraz artykuły służące usprawnieniom domów i mieszkań. W najbliższej edycji targów znajdzie się także bogaty i atrakcyjny program merytoryczny przygotowywany specjalnie dlazwiedzających.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments