TOWOTNICA PNEUMATYCZNA YATO YT-07067

Towotnica pneumatyczna YATO YT-07067 to niezbędne wyposażenie warsztatów samochodowych i mechanicznych, zakładów przemysłowych, gospodarstw rolnych, w których odbywa się bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń wyposażonych w systemy smarowania z kalamitkami.

 

Towotnica YATO może być zasilana zarówno mobilnym kompresorem, jak i czerpać sprężone powietrze z układów stacjonarnych. Podłączenie smarownicy odbywa się za pomocą standardowego dla tego typu instalacji szybkozłącza. Maszyna pracuje przy minimalnym ciśnieniu roboczym 0,6-0,8 MPa.
Towotnica pneumatyczna YATO YT-07067 ma duży zbiornik na smar o pojemności 12 l. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba go zbyt często napełniać. Smar trafia ze zbiornika do metalowego pistoletu elastycznym wężem o długości 4 m.

Urządzenie jest mobilne – zbiornik umieszczony jest na platformie z kółkami, które ułatwiają transportowanie i manewrowanie nim. Cała konstrukcja pokryta jest proszkowo farbą. Chroni ona konstrukcję przed oddziaływaniem czynników środowiskowych (wody, kurzu) i gwarantuje długą żywotność urządzenia.

 

Marek Pudło

YT-07067

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar