TORBY, PLECAKI i SASZETKI MARKI NEO

Narzędziowa marka Neo niedawno zaoferowała trwałe i praktyczne torby, plecak i saszetkę, które wykonano z mocnego poliestru.

 

Torba monterska NEO 84-308

Wykonanie jej z poliestru 600 D gwarantuje długoletnie jej użytkowanie. Torba ma usztywnione dno ze stojakami, chroniące zawartość podczas pracy w trudnych warunkach. Wyposażona jest też w mocny uchwyt oraz pasek do przenoszenia. Jej wielką zaletą jest mnogość kieszeni. 3 komory główne pozwalają na bezpieczne przenoszenie narzędzi i dokumentów.

84-308

Plecak monterski NEO 84-307

Podobnie jak torba wykonany został z trwałego poliestru 600 D

gwarantującego mu długoletnią trwałość. Plecak wyposażony jest w cztery zewnętrzne i sześć wewnętrznych kieszeni na narzędzia. Ma też kieszeń wyjmowaną. Jego miękkie plecy zwiększają komfort w transporcie, zaś plastikowe podkładki zabezpieczają spodnią powierzchnię produktu.

84-307

Torba narzędziowa NEO 84-313

Wykonano ze wzmocnionego poliestru. Ma dwie kieszenie zewnętrzne oraz cztery wewnętrzne. Komora główna wyposażona została w specjalną zabezpieczoną kieszeń na tablet. W torbie znajdziemy też zaczepy boczne na pasek. Całości dopełnia mocny regulowany pasek oraz uchwyt do przenoszenia.

 

84-313

Torba narzędziowa NEO 84-315

Wyposażona jest w cztery kieszenie zewnętrzne oraz cztery wewnętrzne. Torba ma regulowany pasek na ramię, zaczepy do niego i uchwyt do przenoszenia. Wykonano ją również ze wzmocnionego poliestru, dbając w ten sposób o wysoką trwałość.

 

84-315

Saszetka NEO 84-311

Saszetkę NEO też uszyto ze wzmocnionej tkaniny poliestrowej. Ma dwie pojemne komory główne, jedna z nich dodatkowo wyposażona jest w kieszeń zamykaną na zamek oraz w regulowany, zapinany, wygodny pas z plastikową klamrą.

84-311
opr. HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar