Torba na narzędzia marki Expert

Marka Expert z Grupy Stanley Black & Decker przedstawiła nowy produkt z rodzaju miękkich toreb na narzędzia.

 

 

Niewiele czasu minęło odkąd inny produkt tej marki, tzn. Softbag, zyskał ogromną popularność, a już na rynek trafia najnowsza pozycja z oferty Expert: plecak na kółkach (E010602). Ta przenośna torba na narzędzia zapewnia jeszcze większą łatwość w przemieszczaniu, łącząc plecak z walizką.

Torbę tę, przeznaczoną dla inżynierów i techników, można nosić na plecach, korzystając z regulowanych, wyściełanych szelek lub ciągnąć za sobą, wykorzystując wysuwany uchwyt i parę wbudowanych kółek, czyli zupełnie jak torbę do przewożenia bagaży na pokładzie samolotu. Nowa torba jest szczególnie przydatna w sytuacjach, gdy trzeba przewieźć ciężki zestaw narzędzi. Jest też lżejszym, bardziej elastycznym rozwiązaniem niż tradycyjne skrzynki na narzędzia. Są dobrze chronione i przenoszone w sposób uporządkowany, dzięki wewnętrznym kieszonkom i wyjmowanym przegródkom. Torbę wykonano z wytrzymałego włókna nylonowego o gęstości 600 x 600 den i zastosowano w niej sztywną i podwyższoną podstawę. Ma ona 450 mm wysokości, 350 mm szerokości i 250 mm głębokości, a jej cena katalogowa wynosi 386,50 pln netto.

– Softbag okazał się wielkim hitem wśród naszych klientów – informuje Wojtek Wawiński z Grupy Stanley Black & Decker. – Dlatego zaczęliśmy badać możliwości wprowadzenia do naszego asortymentu podobnych produktów. Nowy plecak na kółkach ma takie same zalety, ale zapewnia jeszcze większą mobilność.

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments