TORBA NA ELEKTRONARZĘDZIA GRAPHITE ENERGY+ 58G015

Wytrzymała torba na elektronarzędzia GRAPHITE Energy+ 58G015 ma pojemność 12 l. Wykonano ją z materiału o gęstym splocie, zapewniającym wysoką odporność na przecieranie.

Laminowany od wewnątrz materiał poliestrowy chroni zawartość torby GRAPHITE Energy+ 58G015 przed wilgocią i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wyposażono ją w 14 kieszeni zewnętrznych, 3 pojemne kieszenie wewnętrzne oraz 9 zaczepów na narzędzia.

 

2064626379_58G015

 

Zaczepy pozwalają na przymocowanie takich narzędzi jak wiertarko-wkrętarki (zaczep metalowy) czy miary zwijane (zaczepy materiałowe). Wymiary torby umożliwiają komfortowe przenoszenie do dwóch elektronarzędzi wraz z

osprzętem (akumulatory, ładowarka, dodatkowe akcesoria). Akumulatory, jak i inne elementy można zabezpieczyć przed przemieszczaniem w torbie za pomocą dodatkowych pasków na rzep. Torba ma wygodny i solidny uchwyt do przenoszenia oraz dodatkowo regulowany pasek na ramię z metalowymi karabińczykami. Usztywnione, wodoodporne dno z nóżkami chroni zawartość podczas pracy w trudnych warunkach. Na tylnej ściance umieszczono okienko na spersonalizowaną etykietę lub wizytówkę.

HB
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar