TOPROCK – THE SOUND OF SYSTAINER. NOWY GŁOŚNIK BUDOWLANY FESTOOL Z FUNKCJĄ BLUETOOTH®

Nowy członek zespołu w rodzinie Festool Sound nosi dźwięczną nazwę TOPROCK. To wydajny głośnik Bluetooth®, który został w przemyślany sposób zintegrowany z pokrywą nowego Systainera³ i łączy w sobie wszystkie zalety systemu Systainerów Festool z doskonałym dźwiękiem hi-fi. Możemy go słuchać zarówno na budowie, w warsztacie, jak i w czasie wolnym.

The Sound of Systainer

Nowy głośnik TOPROCK Bluetooth® kładzie kres kompromisowym rozwiązaniom, wywołując dźwiękową rewolucję na budowie i w warsztacie. Za doskonałą jakość dźwięku hi-fi odpowiadają cztery wysokiej klasy głośniki neodymowe
umieszczone w pokrywie, jak również dwa systemy bass reflex, które zawdzięczają swoje imponujące brzmienie doskonale zaprojektowanej komorze rezonansowej. Rezultat zaskoczy nawet najbardziej wymagających słuchaczy – nowy TOPROCK zapewnia krystalicznie czysty, wielowymiarowy dźwięk hi-fi. W celu wypełnienia nim większych pomieszczeń wystarczy podłączyć dwa głośniki TOPROCK do smartfona, aby już po chwili cieszyć się dźwiękiem stereo wypełniającym całą przestrzeń. Jest to możliwe dzięki zaawansowanemu standardowi Bluetooth® 5.0 z technologią TWS (true wireless stereo). Głośnik TOPROCK czuje się komfortowo również na wyższych poziomach.

Dziecinnie prosta obsługa – zintegrowany akumulator

Oprócz dźwięku, równie imponująca jest obsługa kompaktowego głośnika: Za pomocą czterech dogodnych przycisków można ustawić głośność oraz sparować smartfon lub tablet. Alternatywnie głośność można wygodnie regulować za pomocą smartfona. Dzięki zintegrowanemu akumulatorowi nowy TOPROCK wytrzymuje do dziesięciu godzin pracy przy średniej głośności. Oznacza to cały dzień pracy z muzyką w tle. TOPROCK może także posłużyć nam do ładowania urządzeń zewnętrznych, gdyż wyposażono go port USB.

Na górze muzyka – na dole narzędzia

Narzędzia i wyposażenie można optymalnie przechowywać wewnątrz Systainera³, co jest praktyczne i wygodne. Muzyka więc jest odtwarzana w górnej jego części, zaś narzędzia są przechowywane w dolnej. Do zalet nowego głośnika TOPROCK Bluetooth® należy zaliczyć:
• sprawdzony format Systainera – narzędzie na dole, muzyka na górze;
• doskonałe brzmienie dzięki czterem neodymowym głośnikom i dwóm systemom bass reflex;
• Bluetooth® 5 z technologią TWS (true wireless stereo) umożliwiający uzyskanie wypełniającego pomieszczenie dźwięku stereo po podłączeniu dwóch głośników TOPROCK;
• funkcję powerbanku i gniazdo USB do ładowania urządzeń zewnętrznych;
• intuicyjną obsługę i podświetlane przyciski;
• pracę z wbudowanym akumulatorem lub przewodem zasilającym.

Hi-Fi w formacie Systainera

Dobry dźwięk w pracy jest istotny, ale najważniejsze jest to, żeby nowy członek pasował do reszty zespołu. Dlatego głośnik TOPROCK Bluetooth® jest w pełni kompatybilny z Systainerami wszystkich generacji, odkurzaczami mobilnymi i wieloma innymi elementami wyposażenia systemowego Festool. Nowy głośnik TOPROCK Bluetooth® od września br. będzie dostępny online lub stacjonarnie w sklepach specjalistycznych.
opr. HB (mat. Festool)

Dane techniczne głośnika Festool TOPROCK Bluetooth®

Moc (zasilanie sieciowe)4 x 5 W (20 W output)
Liczba głośników4 (2¼”)
Pasywne wyjścia basowe2
Standard Bluetooth5 z TWS (true wireless stereo)
Generacja SystainerówSYSTAINER³
Wyjście USBprąd ładowania 1x 5V/1A
Czas eksploatacjiok. 10 godzin
Ciężarok. 3,0 kg (z częścią spodnią SYS3 M 137)

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments