TOPEX po raz kolejny zdobywa uznanie konsumentów

Dostępna na polskim rynku od ponad 20 lat marka TOPEX z roku na rok zdobywa coraz większą popularność wśród konsumentów. Najbardziej aktualnym potwierdzeniem tego stanu jest wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości.

 

 

Konsumencki Lider Jakości to konkurs, którego celem jest wybranie najlepszych, zdaniem konsumentów, marek i firm funkcjonujących na polskim rynku. Wybór laureatów oparty jest na szeroko zakrojonym badaniu konsumenckim, w którym w tym roku wzięło udział aż 5410 respondentów. Marka TOPEX została wyróżniona w kategorii narzędzia ręczne. Niemal 40% respondentów biorących udział w badaniu potwierdziło znajomość marki

i oceniło jej asortyment jako niezawodny, szeroko dostępny i atrakcyjny cenowo. W oczach użytkowników TOPEX, ze swoją szeroką ofertą, jest marką wyjątkowo praktyczną i wartą polecenia, pomocną przy wprowadzaniu rozwiązań ułatwiających codzienne życie.
– Skuteczność naszych działań potwierdzają zarówno wyniki badań, jak i nagrody przyznawane przez renomowane instytucje i konsumentów. Najbardziej aktualnym wyrazem uznania jest wyróżnienie Konsumencki Lider Jakości 2013. Osiągnięcie to jest istotnym wskaźnikiem efektywności naszych działań. Pozytywny odbiór pracy naszego zespołu – to zawsze cieszy – mówi Daniel Szafulera, dyrektor marketingu Grupy Topex, właściciela marki.
Konsumencki Lider Jakości to druga, po Superbrands, istotna nagroda dla marki TOPEX w ostatnim czasie. Otrzymane wyróżnienia potwierdzają pozycję i ambicje TOPEX – najsilniejszej polskiej marki narzędzi ręcznych. Więcej o marce i jej asortymencie natopex.pl

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments