Toolex 2013

W pierwszych dniach października odbyła się w Sosnowcu kolejna edycja Targów TOOLEX. Wzięła w niej udział rekordowa liczba wystawców z kraju i zagranicy, m.in.: Włoch, Szwajcarii, Czech, Niemiec, USA, Finlandii, Izraela, Japonii, Portugalii, Szwecji, Tajwanu i Turcji.

 

Po raz pierwszy projekt wspierany był przez Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii oraz uczelnie wyższe: politechniki: Rzeszowską, Krakowską i Śląską. Targi wsparli także dotychczasowi partnerzy: Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz wielu innych instytucjonalnych reprezentantów świata nauki i techniki. W imprezie wzięły udział misje gospodarcze, m.in. francuscy reprezentanci

biznesu zaproszeni przez UBIFRANCE. Targi otrzymały także patronat Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i, po raz kolejny, Ministerstwa Gospodarki.
Tegoroczna edycja targów była pod wieloma względami rekordowa: reprezentowanych było ponad 600 marek. Stoiska zajęły prawie 8500 m kw.  powierzchni. Można było zobaczyć wiele maszyn w ruchu oraz obejrzeć światowej klasy urządzenia w cyklu produkcyjnym, m.in. obrabiarki do obróbki ubytkowej i plastycznej, urządzenia do obróbki blach na zimno, do obróbki termicznej, a także narzędzia profesjonalne najważniejszych międzynarodowych producentów oraz aparaturę kontrolno-pomiarową wiodących marek.

 

Stoisko targowe FN Glob

 

Stoisko firmy Fanar

Pracownicy Pol-Weltu na stoisku targowym

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar