Targowe duo w Kolonii: Asia-Pacific Sourcing i IAW

W dniach 3-5 marca br. w Kolonii odbędą się targi Asia-Pacific Sourcing i International Trade Fair for Retail Promotions and Imports (IAW). Na pierwszych z nich zaprezentuje się 600 wystawców z Hongkongu, Chin, Indii, Tajwanu i Korei Północnej, a na drugich – 300 dostawców artykułów promocyjnych.

Targi Asia-Pacific Sourcing są prezentacją oferty azjatyckich producentów skierowanej na rynki Europy i Ameryki Północnej. – Jako platforma transakcyjna i informacyjna są szczególnie użyteczne dla kupców z firm dystrybucyjnych, szczególnie o dużym zasięgu działania – poinformowała Katharina C. Hamma, prezes zarządu Koelnmesse. – Ponownie w 2015

r. targi te pokażą ważne trendy w zaopatrzeniu na azjatyckich rynkach. Nie zabraknie też nowych produktów z branż narzędziowej, zabezpieczeń, zamocowań i DIY, ogrodowej i wyposażenia warsztatów. Oferta azjatyckich dostawców zajmie ponad 24.000 m kw.

W br. biorący udział w targach Asia-Pacific Sourcing będą mieli podwójną korzyść z wizyty w Kolonii. Oprócz partnerów handlowych z Dalekiego Wschodu spotkają ok. 300 międzynarodowych dostawców artykułów promocyjnych, którzy realizują duże zamówienia. Wezmą oni udział w targach IAW, które tym samym rozszerzą portfolio targów Asia-Pacific Sourcing. Pasaż pomiędzy halami wystawowymi da zwiedzającym bezpośredni dostęp do wystawców obu imprez, gdyż będą się one odbywać w sąsiadujących obiektach. Zwiedzający targi Asia-Pacific Sourcing będą mieli wolny wstęp na IAW. Organizatorzy targów rekomendują zwiedzającym zarejestrowanie się na stronie targów, co daje wolny wstęp na imprezy i pozwala uniknąć kolejki podczas wejścia na tereny targowe (więcej na www.asia-pacificsourcing.de).

Przypomnijmy, że International Trade Fair for Retail Promotions and Imports (IAW) są czołowymi europejskimi targami artykułów promocyjnych, na których składa się duże zamówienia. IAW jest organizowany na kolońskich terenach targowych dwa razy do roku: na wiosnę i jesień. W tegorocznej edycji wiosennej weźmie udział 300 międzynarodowych wystawców, którzy w dwóch halach zajmą powierzchnię 28.000 m kw. Targi te są przeznaczone dla wybranej grupy zwiedzających, ponad 800 kupców z ponad 60 krajów, którzy zamawiają produkty promocyjne na cały sezon (więcej na:
www.iaw-messe.com).

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments