TARGI TECHNIKI DIAMENTOWEJ BEBOSA 2017

W niemieckim Willingen w dniach 23–25 marca odbyły się targi BEBOSA. Ich tematem jest technika diamentowa stosowana w nowoczesnym budownictwie.

 

Targi BEBOSA zorganizowano w Convention Center Hotelu Sauerland Stern w Willingen na powierzchni 1200 m kw. W tym roku udział w nich wzięło 52 wystawców, a wśród nich Cardi, Klingspor, Husqvarna, GÖLZ i Saint-Gobain Abrasives. Targi organizuje co trzy lata holenderska firma Exhibition Company bv. Są one specjalistyczną imprezą przeznaczoną dla firm zajmujących się techniką diamentową: producentów i dystrybutorów z Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii i Włoch. Impreza została wznowiona po kilkuletniej przerwie w 2011 r. i zgromadziła 49

wystawców oraz 1600 zwiedzających. Ich drugą edycję w 2014 r. odwiedziło 1800 gości. W tym roku także 50 wystawców zaprezentowało swoją ofertę. Jak zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród specjalistów zawodowo zajmujących się cięciem i wierceniem betonu z całej Europy. W obecnej edycji liczba gości przekroczyła 1500 osób, bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja na terenach zewnętrznych, można było tam zobaczyć urządzenia podczas pracy.

 

MZ

Bebosa-1

Bebosa-2

Bebosa-3

Bebosa-4

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments