Targi STOM Kielce – fabryka spotkań

Tradycyjnie targi STOM Kielce wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale b.r. Tym razem jednak wystawcy i ich goście mogą liczyć nie na trzy, ale na cztery targowe dni.

Ponad 500 wystawców

,… kilkaset pracujących maszyn, zapełnione wszystkie 7 hal, które oferuje targi Kielce. Zastem Przemysłowa Wiosna 2023 zapowiada się więc niezwykle spektakularnie. Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście, którzy odwiedzą targi Kielce? Targi STOM, w tym Salon Technologii Obróbki Metali, słyną z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Targi Kielce zaoferują prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, urządzeń do

formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, spawalnicze oraz robotów przemysłowych, drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego, co będzie się można zobaczyć w halach kieleckiego ośrodka.

Bogata ekspozycja

,… dynamiczne pokazy – idealnym uzupełnieniem tej oferty są merytoryczne spotkania z profesjonalistami, których z pewnością nie zabraknie także podczas najbliższej edycji cyklu. 29 marca 2023 r. odbędzie się seminarium metrologiczne organizowane przez Polską Unię Metrologiczną pt. „Nauka w biznesie – komercjalizacja wyników badań naukowych”. Będzie to już druga edycja organizowanego przez PUM seminarium w Kielcach. Z kolei Targom Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE będą towarzyszyły jak co roku wydarzenia organizowane przez portal „Lakiernictwo Przemysłowe”. Będzie to z pewnością wartościowa merytoryczno-praktyczna część wystawy.
Warto już dziś zarezerwować termin od 28 do 31 marca 2023 roku na targi STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY. Szczegóły wydarzenia dostępne są na: https://www.targikielce.pl/en/industrial-spring oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing fait.

opr. HB (mat. TargiKielce)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments