Targi RECYKLING w Kielcach

Targi METAL, ALUMINIUM & NONFERMET, CONTROL – TECH  to znacząca pozycja w wystawienniczym kalendarzu Targów Kielce. Impreza jest nie tylko okazją do zapoznania się z najnowszymi modelami maszyn, urządzeń dla przemysłu odlewniczego i metali niezależnych, ale również do zaznajomienia się z pełną ofertą firm w jednym miejscu.

 


Nowością tegorocznej edycji będą odbywające się w tym samym terminie po raz pierwszy Targi Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING. Tematyka targów obejmuje recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach,

surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych. Targi skierowane są do firm związanych z recyklingiem metali nieżelaznych. Swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa przetwarzające złom, dostarczające specjalistyczne maszyny do recyklingu, urządzenia, środki transportu, środki zabezpieczenia ekologicznego, aparaturę kontrolno-pomiarową oraz usługi.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments