TARGI MAINTENANCE 2019

W dniach 2–3 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbyły się X Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE 2019.

 

Tematem targów MAINTENANCE były technologie i metody zapobiegania nieplanowanym przestojom w zakładach przemysłowych, a także rozwiązania służące polepszeniu efektywności działania zakładów przemysłowych. O randze imprezy świadczy stale rosnąca liczba wystawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W tym roku zaprezentowało się na targach 201 firm.

 

Wydarzenie to w tym roku odwiedziło szerokie grono profesjonalistów: przedstawiciele służb utrzymania ruchu, pracownicy działów produkcji, a także właściciele zakładów produkcyjnych ze wszystkich gałęzi przemysłu. Wyjątkowość tegorocznego spotkania zapewniła formuła łącząca

merytoryczną wiedzę niezależnych ekspertów z praktycznymi przykładami z rynku. Oprócz poznania oferty wystawców z kraju i zagranicy zwiedzający mieli możliwość udziału w licznych seminariach targowych, tematycznej konferencji „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu” oraz wymiany doświadczeń z ekspertami z branży. Dla wystawców była to natomiast doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz promocji oferowanych produktów i usług. Jesień to bowiem najlepszy okres do planowania inwestycji i strategii zakupowych na kolejny rok kalendarzowy. Następne targi MAINTENANCE od będą się w Krakowie 14-15 października 2020 r.

opr. HB (mat. Targów w Krakowie)

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar