TARGI INTERNATIONAL HARDWARE SHOW (EISENWARENMESSE) PRZESUNIĘTE NA LUTY 2021 ROKU Z POWODU KORONAWIRUSA

INTERNATIONAL HARDWARE SHOW (Eisenwarenmesse) planowany w Kolonii na 1 marca 2020 r. został przesunięty na nowy termin w lutym 2021 r. W ten sposób Koelnmesse zareagowało na duże ryzyko zarażenia koronowirusem uczestników imprezy i mieszkańców Kolonii oraz regionu Zagłębia Ruhry.

W komunikacie targowym czytamy: „Oprócz krajów azjatyckich, które już zostały dotknięte koronowirusem, Włochy stały się pierwszym krajem europejskim, w którym stwierdzono przypadki zakażenia nim. W dniu 25 lutego 2020 r. w Rzymie spotykali się również europejscy ministrowie zdrowia i omówili sytuację zagrożenia koronowirusem i możliwe działania w odpowiedzi na nią. Co więcej, od weekendu (licząc od 19 lutego, dop. red.) wystawcy

z branży narzędziowej ponownie wyrazili swoją wielką troskę o zdrowie swoich pracowników. W związku z tymi aktualnymi wydarzeniami i dużym udziałem wystawców azjatyckich w INTERNATIONAL HARDWARE SHOW (Eisenwarenmesse), zarząd Koelnmesse, ogranizatora targów, dokonał ponownej oceny aktualnej sytuacji i w porozumieniu z branżą wyznaczył nowy termin na luty 2021 r.”.
Przypomnimy w Kolonii na INTERNATIONAL HARDWARE SHOW oczekiwano około 3000 wystawców, w tym około 1200 z Chin. Zarejestrowani wystawcy i zwiedzający są obecnie powiadamiani o przesunięciu terminu targów na następny rok.

HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments