TARGI DREMA 2017

W dniach 12–15 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Były one największym w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowym spotkaniem przedstawicieli branży obróbki drewna. Dremie towarzyszyły Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB.

 

DREMA już od 33 lat stanowi targową platformę prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań dla sektora drzewno-meblarskiego, wymiany wiedzy i doświadczeń, jak również licznych rozmów biznesowych. W tegorocznej edycji motorem napędowym targów DREMA były produkty i najnowsze technologie obróbki oraz przerobu drewna, jak też wydarzenia towarzyszące, które

cieszyły się dużym zainteresowaniem. W br. kontynuowana była współpraca organizatora targów z uznanymi w środowisku instytucjami i mediami branżowymi, które od lat współtworzą merytoryczną oprawę poznańskiej imprezy.

DREMA_2017-1

Mocny team firmy Klingspor: Jan Gaj, prezes zarządu Klingspor Sp. z o.o. (trzeci od prawej), i Krzysztof Kubica, dyrektor ds. handlowych (drugi od prawej)

Do dyspozycji profesjonalnych uczestników były tzw. dobre praktyki i wiele atrakcji, m.in.: Drema Dzieciom i Seniorom, Strefa Parkietu wraz z pokazami i warsztatami parkieciarskimi, Strefa Wiedzy i pokazy produkcji mebli z palet organizowane we współpracy ze szkołami zawodowymi, Poligon Umiejętności i demonstracje lakiernicze. W Pawilon Promocji Drewna zorganizowano ekspozycję międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Na targach można też było zobaczyć wystawę eksponatów z konkursu Wyczarowane z Drewna, wziąć udział w Mistrzostwach Polski we Wbijaniu Gwoździ i obchodach jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA. W dzień poprzedzający targi odbyła się Kooperacyjna Giełda Przemysłu Drzewnego Koopdrew koordynowana przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego.

DREMA_2017-2

DREMA_2017-4

DREMA_2017-3

W tym roku targi cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających i, jak wielu wystawców oceniło, były owocne biznesowo. Następne edycja targów Drema odbędzie się w dnach 18–21 września 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

opr. HB

DREMA_2017-6

DREMA_2017-5

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments