Targi BUILDING SOLUTIONS

Targi Building Solutions, które odbyły się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, zorganizowano dla firm budowlanych działających w aglomeracji warszawskiej.

Celem organizatorów było przedstawienie i wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie. Do grona wystawców zaproszono zarówno firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej, jak i dynamicznie się rozwijające mniejsze podmioty. Ważną częścią targów były pokazy rozwiązań stosowanych w budownictwie. Targi Building Solutions były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, opinii o kierunkach rozwoju branży, jak i do nawiązania kontaktów biznesowych. W targach licznie wzięły udział firmy narzędziowe: Akala Faraone, Bosch, Festool,

Hitachi, Metabo, LŁ, Narzędziownia BIS, Profix, Stalco i Topex.
Targi Building Solutions odbyły się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To największy tego typu obiekt w Europie Środkowej. Jednak 143.000 m kw. powierzchni wystawienniczej to nie jedyny atut Ptak Warsaw Expo. Drugim jest dogodne komunikacyjnie położenie przy nowym węźle łączącym drogi S7, S8 i A2, z którego do centrum Warszawy można dojechać w 15-20 minut.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments