Tarcze tnące i koronki wiertnicze Bosch do wszystkich urządzeń

Bosch przedstawia nowy, kompletny program osprzętu diamentowego. Diamentowe tarcze tnące i diamentowe korony wiertnicze odznaczają się teraz większym tempem cięcia i spełniają wymagania użytkowników w zakresie szybkości i komfortu pracy.

 

 

Nowe segmenty tnące o nazwie „Speed Stripes” oferują mniejsze tarcie boczne i zapewniają szybkie odprowadzanie pyłu. Zalety te – Bosch w połączeniu z optymalnie dobraną wielkością diamentów oraz właściwościami samoostrzenia segmentów – gwarantują bardzo dobre wyniki pod względem szybkości pracy. Kompletny program osprzętu diamentowego Bosch jest dostępny w sprzedaży od marca 2011 r.

 

Konsekwentna rozbudowa programu osprzętu diamentowego

Bosch konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę i wprowadza odpowiedni osprzęt diamentowy do wszystkich zastosowań i urządzeń. Diamentowe tarcze tnące są teraz oferowane także w nowym, większym zakresie średnic do 500 mm, do zastosowań w obróbce kamienia, materiałów abrazyjnych i asfaltu oraz w trzech klasach wydajności: „Best”, „Expert” i „Professional”. Program diamentowych koron wiertniczych obejmuje produkty do wiercenia na mokro i na sucho. Ponadto Bosch zwiększył wysokość segmentów w diamentowych tarczach tnących do 15 mm, a w diamentowych koronkach wiertniczych do 11,5 mm. Pozwoliło to wydłużyć żywotność nowego osprzętu diamentowego.

 

Opakowania zawierające praktyczne informacje

Struktura programu, opierająca się głównie na odpowiednim doborze i zastosowaniu osprzętu, jest podzielona na trzy klasy wydajności. Użytkownik rozpozna klasę wydajności po widocznym na opakowaniu, symbolicznym oznakowaniu produktu – jednym, dwoma lub trzema diamentami. Nowe kody kolorystyczne są przypisane do typu obrabianych materiałów. Zrozumiałe i przejrzyście rozmieszczone piktogramy pozwalają użytkownikowi szybko i w łatwy sposób wybrać odpowiedni osprzęt diamentowy. Użytkownik oszczędza czas, a sklep może ograniczyć nakłady na doradztwo i przy okazji zwiększyć sprzedaż. Wzornictwo produktów i opakowań jest idealnie do siebie dopasowane. Oferta jest atrakcyjna i doskonale oddaje wysoką jakość produktów. Osprzęt diamentowy jest produkowany przez firmę Bosch zgodnie z najwyższymi standardami jakości oraz normą EN13236, co gwarantuje użytkownikom najwyższe bezpieczeństwo pracy.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments