TARCZE DIAMENTOWE KLINGSPOR DT 350 A i DT 350 U

Pod koniec roku 2017 firma Klingspor wprowadziła na polski rynek dwa nowe typy atrakcyjnych cenowo tarcz diamentowych z linii produktów Extra – DT 350 A oraz DT 350 U. Są to narzędzia dla użytkowników, którzy mają profesjonalne wymagania wobec swoich narzędzi, a jednocześnie zwracają dużą uwagę na cenę wybieranych tarcz diamentowych.

Tarcza diamentowa Klingspor DT 350 A Extra

Jest to jedna z najbardziej konkurencyjnych cenowo tarcz przeznaczonych do remontowych prac drogowych. Segmentowa budowa z ukośnymi segmentami ochronnymi oraz specjalnie zoptymalizowana mieszanka proszków metalicznych została opracowana do cięcia asfaltu. Tarcza ta też doskonale się sprawdzi podczas cięcia piaskowca oraz materiałów abrazywnych. Wszystkie segmenty zostały

zamocowane do blatu stalowego w technologii spawania laserowego. Ukośne segmenty ochronne zapobiegają zjawisku podcinania miejsc łączenia segmentów roboczych, przez co zapewnione jest najwyższe bezpieczeństwo pracy. DT350A jest dostępna w średnicach 300, 350, 400, 450 i 500 mm. Średnice otworów centralnych zostały dopasowane do pił spalinowych (otwór 20 mm) oraz pił jezdnych do wycinania dylatacji (otwór 25,4 mm).

 

dt_350a
Wyróżnikiem tarcz Klingspor DT 350 A Extra jest wysoka jakość wykonania, efektywność pracy i maksymalne jej bezpieczeństwo oraz długa żywotność, jak też doskonała relacja ceny do jakości. Pod względem osiągów roboczych i ekonomii cięcia rynek tarcz do cięcia asfaltu wzbogacił się tym samym bardzo ciekawą opcję.

 

Tarcza diamentowa Klingspor DT 350 U Extra

Jest to uniwersalne narzędzie do cięcia materiałów mineralnych, głównie betonu (w tym zbrojonego), piaskowca wapiennego, twardego kamienia, dachówek ceramicznych itp. Segmenty tej tarczy są laserowo zespawane z korpusem. Piła diamentowa DT 350 U jest dostępna w bardzo szerokim zakresie średnic: od 115 mm do 230 mm na szlifierki kątowe oraz średnice 300 mm – 400 mm na piły spalinowe i jezdne (dostępne wersje z otworami centralnymi 20 mm lub 25,4 mm). Tarcza diamentowa Klingspor DT 350 U Extra zapewnia wysoką wydajność cięcia i bruzdowania materiałów betonowych oraz żelbetonowych. Narzędzie to jest optymalne do swojego przeznaczenia i do tego oferuje korzystną relację ceny do jakości nieosiągalną do tej pory dla narzędzi wykonanych w technologii spawania laserowego.

 

dt_350u

pins
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar