TARCZA DIAMENTOWA GARNKOWA HÖGERT TECHNIK HT6D992

Najnowsza wprowadzona do oferty marki Högert Technik diamentowa tarcza garnkowa przeznaczona jest do szlifowania powierzchni betonu przy użyciu szlifierek kątowych. Znajdzie zastosowanie w budowictwie oraz przy pracach wykończeniowych.

 

Tarcza diamentowa HT6D992 o średnicy 125 mm i otworze mocującym 22,2 mm przeznaczona jest do stosowania ze szlifierkami kątowymi. Specjalna konstrukcja TURBO umożliwia pracę przy maksymalnych obrotach 12.250 min-1 i charakteryzuje się zmniejszonym zużyciem energii. Ma segment o grubości 5,0 mm. Pozwala to na długie użytkowanie produktu bez konieczności wymiany na nowy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wzmocniony korpus, który zmniejsza drgania tarczy i zapewnia optymalny ruch obrotowy. Tarcza jest idealna do usuwania

nierówności, jak również formowania oraz szlifowania dużych powierzchni betonu oraz lastryka, gazobetonu, cegły, klinkieru czy kostki brukowej.
Tarcza diamentowa HT6D992 dostępna jest w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od września bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

 

opr. HB

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar