Tańsze narzędzia od najlepszych? To możliwe, płacąc euro lub dolarami

Czy istnieje możliwość zakupu narzędzi po niższej cenie? Oczywiście, jednak trzeba poświęcić na to trochę czasu. Okazji warto czasami poszukać poza granicami naszego kraju. Zagraniczne sklepy kuszą często niskimi cenami i szeroką ofertą produktową. Warto pamiętać, że przy zakupie produktów w zagranicznych sklepach istotny jest kurs waluty, w której dokonujemy transakcji. Zapewne najczęściej będziemy płacić w euro lub dolarach. I dobre wykorzystanie kursu EUR lub USD może okazać się sposobem na tańszy zakup profesjonalnych narzędzi.

Topowe narzędzia topowych marek

Kupienie wysokiej jakości produktów może być inwestycją na lata. Dlatego na istotnych narzędziach nie warto oszczędzać.

Niemiecka jakość od Bosch

W ofercie

niemieckiej firmy znaleźć można narzędzia wykorzystywane zarówno w domu, przez majsterkowiczów-amatorów, ale także te, które przeznaczone są dla wykwalifikowanych specjalistów. Firma Bosch oferuje takie narzędzia jak: wkrętarki, czy wyrzynarki. Szlifierka kątowa, młotowiertarka, wiertarka czy laser krzyżowy to również sprzęt, w którym specjalizuje się Bosch.

Źródło: freepik.com

Narzędzia z Milwaukee – niezawodny charakter rodem z Wisconsin

Kolejnym producentem liczącym się na rynku narzędzi jest producent z Wisconsin. Elektronarzędzia, narzędzia bezprzewodowe, akumulatorowe, a także przewodowe oraz narzędzia ręczne i akcesoria Milwaukee charakteryzują się niezawodnością. Wkrętarki czy klucze (np. klucz udarowy) firmy Milwaukee cieszą się świetną opinią wśród użytkowników.

Szlifierki, wkrętarki, wiertarki Makita, czyli japońska precyzja

Pilarki, wkrętarki czy wiertarki to jedne ze znanych produktów firmy Makita. W ofercie japońskiej firmy znaleźć można różne inne narzędzia elektryczne i spalinowe. Młotowiertarka, szlifierka kątowa czy klucz udarowy spod znaku Makita to gwarancja japońskiej jakości w przystępnej cenie.

Gdzie i jak kupować narzędzia za euro lub dolary?

Zanim kupimy produkt w sklepie działającym w Polsce, warto rozejrzeć się czy nie można kupić takiego produktu taniej w innym kraju. Szczególnie ciekawym kierunkiem są inne kraje Unii Europejskiej, ponieważ nie musimy martwić się cłem. Warto prześledzić np. strony internetowe producentów, wyspecjalizowane sklepy internetowe czy platformy e-commerce, które często kuszą promocyjnymi okazjami.

To również nierzadko rozwiązanie na zakup produktów, których nie znajdziemy na polskim rynku, a przecież w branży budowlanej stale pojawiają się nowe rozwiązania, które znacznie mogą ułatwić pracę majsterkowiczowi.

Przy zakupie produktu z zagranicy trzeba do ceny nominalnej produktu doliczyć koszty transportu. Ważny jest także kurs euro czy dolara, który możemy na bieżaco monitorować np. tutaj: https://www.walutomat.pl/kursy-walut/eur-pln/. Jeśli cena euro do złotego spada, to import produktów z krajów Strefy Euro staje się bardziej opłacalny. Z finansowego punktu widzenia aktualny kurs euro nie zawsze musi być optymalny. Warto monitorować rynek walutowy, aby wykorzystać wahania walut.

A jak kupować dolary i inne waluty?

Warto korzystać z rozwiązań, dzięki którym przewalutowania są bardziej opłacalne. Serwisy internetowe i platformy wymiany walut, jak np. Walutomat: https://www.walutomat.pl/kursy-walut/usd-pln/ oferują często znacznie lepsze warunki wymiany, a także niższe opłaty dodatkowe lub ich całkowity brak np. za przelewy zagraniczne czy przewalutowanie. W tym serwisie zyskujesz również możliwość wymiany dolara po kursie ustalonym przez siebie. Możesz też ustawić alert powiadamiający Cię, że dolar osiągnął oczekiwany przez ciebie kurs. Dzięki temu nie musisz stale monitorować tych danych i możesz zaoszczędzić trochę środków.

Ponadto masz do dyspozycji wygodną aplikację i gwarancję bezpiecznych transakcji.

Artykuł sponsorowany

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments