Takie wyjazdy tylko z Nortonem! Szkolenie dla dystrybutorów firmy Saint-Gobain HPM Polska we Włoszech

Rzym, kiedyś centrum wielkiego imperium, od tysięcy lat przyciąga poetów, artystów i podróżników z całego świata. Tym razem miasto szalonego Kaliguli, ponadczasowego Felliniego i boskiej Sophie Loren odwiedzili uczestnicy wyjazdu organizowanego przez firmę Saint-Gobain HPM Polska – producenta narzędzi ściernych znanych głównie pod marką Norton.

Firma Saint-Gobain zaprosiła na tę imprezę 14 swoich klientów. Wyjazd, zorganizowany w formule szkolenia połączonego ze zwiedzaniem Rzymu, był wyrazem podziękowania za owocną współpracę. Już pierwszego dnia wszystkich uczestników spotkała nie lada atrakcja – zwiedzanie miasta kultowymi skuterami Vespa. Dzięki nim, wzorem

starych włoskich filmów, można było przemykać urokliwymi uliczkami tego niesamowitego miasta, unikając stania w przeogromnych korkach.

Drugi dzień pobytu rozpoczął się od wyjazdu do fabryki Saint Gobain położonej w bardzo nietypowym miejscu – urokliwym Parku Narodowym w miejscowości Colledara. Uczestnicy mogli prześledzić proces produkcji narzędzi ściernych oraz wziąć udział w krótkim szkoleniu. W drodze powrotnej świetną okazją do odpoczynku był pobyt w słynnym kompleksie pałacowym Villa d’Este w Tivoli, arcydziele architektury oraz projektowania ogrodów wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Trzeci dzień rozpoczął się od wizyty w klasycznej włoskiej pizzerii, w której uczestnicy mogli skosztować własnoręcznie przygotowanej pizzy. Przyspieszony kurs kulinarny przeprowadzili prawdziwi mistrzowie włoskiej kuchni. Po południu zaplanowano zwiedzanie głównych atrakcji Rzymu: Koloseum, Watykanu oraz Forum Romanum. Czas do pożegnalnej kolacji uczestnicy wyjazdu spędzili, zwiedzając słynny plac Campo de Fiori oraz popijając espresso w urokliwych włoskich kawiarniach. Wyjazd zakończył się czwartego dnia. Krótko po śniadaniu uczestnicy wrócili do Warszawy, z żalem żegnając Wieczne Miasto, jego wyjątkową atmosferę oraz liczne atrakcje. 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar