SZYBKI WYBÓR WYPOSAŻENIA: APLIKACJA FESTOOL ORDER

Dzięki nowej aplikacji Festool Order klienci mogą wygodnie wyszukiwać wyposażenie, przebywając w warsztacie lub poza nim, oraz zamawiać je u wybranego sprzedawcy. Możliwe jest również zbiorcze składanie zamówień przez zespół. Nowa aplikacja Festool Order oznacza koniec ery papierkowej roboty. Pomaga utrzymać w firmie większy porządek. Aplikację Festool Order można pobrać bezpłatnie na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS.

Podczas opracowywania nowej aplikacji Festool Order od samego początku koncentrowaliśmy się na naszych klientach. Podobnie jak nasze elektronarzędzia, aplikację opracowaliśmy w ścisłej współpracy z naszymi klientami, dzięki czemu w ich ręce mogliśmy przekazać inteligentnie zaprogramowane narzędzie na smartfon lub tablet – mówi

Michael Betz, menedżer produktu odpowiedzialny za rozwój aplikacji w Festool. – Szczególnie praktyczną zaletą aplikacji Festool Order jest to, że umożliwia ona znalezienie odpowiedniego wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych do danego narzędzia, a następnie zamówienie ich u wybranego sprzedawcy. Skraca to znacznie czas wyszukiwania i minimalizuje ryzyko błędnych zamówień, ponieważ wyświetlane są tylko pasujące produkty. Aplikacja zastępuje kartki z zapiskami wieszane na ścianie i zapewnia większy porządek w warsztacie; dlatego też idealnie wpasowuje się w podejście systemowe Festool oraz nastawienie na wydajność.

 

Festool_Order_App_01_PL

Szukanie, znajdowanie, zamawianie

Dzięki aplikacji Festool Order ze zintegrowanym katalogiem produktów Festool można łatwo znaleźć odpowiednie wyposażenie. Aplikacja jest połączona z kontem myFestool; wyświetla wszystkie zarejestrowane narzędzia, aby ułatwić wyszukiwanie odpowiedniego wyposażenia. Dzięki przejrzystej obsłudze i intuicyjnej nawigacji zamawianie poprzez aplikację wymaga tylko kilku kroków. Jako alternatywa dla tradycyjnego katalogu produktów aplikacja posiada również praktyczną funkcję skanowania. Wystarczy przytrzymać skaner Festool nad kodem kreskowym wybranego produktu Festool. W sekcji „Moje produkty” można zapisywać wyposażenie i materiały eksploatacyjne w samodzielnie utworzonych folderach, co oznacza oszczędność czasu przy ponownym ich zamawianiu.

 

Festool_Order_App_iOS_01 PL

 

Aplikacja Festool Order umożliwia szybkie tworzenie list zakupów i wysyłanie ich do sprzedawcy za pośrednictwem poczty e-mail. Aplikacja ułatwia również współpracę w zespole ponieważ różni współpracownicy mogą łączyć swoje listy zakupów cyfrowo w jedną wspólną listę, a określony dla ich firmy Kupujący przesyła ją do Partnera Handlowego. Rola Kupującego lub Współpracownika może zostać łatwo określona w sekcji „Mój profil“. Dzięki przejrzystej nawigacji i dużym wymiarom przycisków obsługa jest łatwa również wtedy, gdy użytkownik znajduje się w warsztacie bądź poza nim.
Nowa aplikacja Festool Order jest dostępna od maja na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS. Można ją pobrać bezpłatnie przez iTunes i Google Play (więcej: https://www.festool.pl/informacje/festool-apps/aplikacja-festool-order).

 

Przegląd funkcji nowej aplikacji Festool Order

  • Proste i przejrzyste przeglądanie katalogu
  • Możliwość wyszukiwania wszystkich narzędzi poprzez konto myFestool
  • Wygodne wyszukiwanie produktów w katalogu
  • Tworzenie listy “ulubionych” – najczęściej używanego wyposażenia
  • Skanowanie kodów kreskowych oryginalnego wyposażenia
  • Cyfrowe tworzenie list zakupów lub łączenie ich w zespole i wysyłanie jako zamówienie zbiorcze do wybranego sprzedawcy
  • Udostępnianie listy zakupów, drukowanie lub wysyłanie bezpośrednio do partnera handlowego e-mailem
  • Uproszczenie ponownego zamawiania zapisanego wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych

 

PW (Festool)
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments