SZYBKI I ŁATWY DEMONTAŻ OKIEN BRZESZCZOTAMI z DŁUGIMI OSTRZAMI FEIN

Brzeszczoty z długimi ostrzami w ofercie profesjonalnych akcesoriów FEIN do multinarzędzi oscylacyjnych. W ofercie FEIN, niemieckiego producenta elektronarzędzi klasy premium, znalazły się brzeszczoty z wydłużonymi ostrzami. Opracowano je specjalnie dla fachowców zajmujących się wymianą okien.

 

Jak wiadomo, słabo uszczelnione okna w starych budynkach powodują duże zużycie energii cieplnej, gdyż prawie 15% z niej ucieka na zewnątrz. Dlatego trzeba je szybko wymienić, aby nie płacić dużych rachunków za ogrzewanie. Wymianę nieszczelnych okien ułatwiają odpowiednie narzędzia. Dzięki nim można to zrobić bez naruszania ścian, rolet lub parapetów, a więc szybko i ekonomicznie. Bardzo dobrym przykładem takich narzędzi są multinarzędzia oscylacyjne, takie jak FEIN

SuperCut, którymi bezproblemowo można wycinać ramy okienne. Ostrze pił segmentowych w nich stosowanych precyzyjnie wcina się w drewno, wymagając od operatora multinarzędzia oscylacyjnego minimalnego wysiłku i nie powodując zniszczenia tynku i fragmentów ściany znajdujących się w bezpośredniej bliskości demontowanego okna. Dlatego użycie multinarzędzi oscylacyjnych do tego celu jest o wiele bardziej korzystne niż popularne posługiwanie się piłą szablastą.

a0001536

FEIN niedawno opracował wysokiej jakości długie brzeszczoty E-Cut do multinarzędzi oscylacyjnych. Umożliwiają one wykonywanie głębokich cięć zanurzeniowych i są przeznaczone specjalnie do demontażu okien i prac remontowych wewnątrz budynków. Prezentowane brzeszczoty FEIN E-Cut odznaczają się wysoką żywotnością i mają zwiększoną długość do 90 mm i szerokość do 42 mm. Osiągają również bardzo dużą prędkość cięcia, zaś ich wąski korpus umożliwia szybkie usuwanie wiórów. Ich trwałości nie skraca kontakt z murem czy przecinanie metalowych elementów okien. FEIN jako jedyny dostawca wyposażył omawiane brzeszczoty E-Cut w uchwyty ze stali nierdzewnej wytrzymałe na zginanie. Ich odpowiednio zaokrąglone ostrza ze stali szybkotnącej HSS umożliwiają precyzyjne cięcie metalowych zbrojeń okien podczas jednej operacji przecinania ramy.

a0001797

FEIN SuperCut Construction jest multinarzędziem oscylacyjnym najszybciej pracującym i mającym jedną z największych amplitud oscylacji na rynku. Elektronarzędzie to wyposażone jest w unikalny system antywibracyjny, którego nie mają konkurencyjne maszyny, jak też w uchwyt Starlock kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami Starlock, w tym z mocnym osprzętem typu StarlockMax. Od 2016 r. Starlock stał się standardem uchwytów dla multinarzędzi oscylacyjnych. Umożliwia pewne mocowanie w nich akcesoriów i maksymalną transmisję mocy silnika. Kompatybilne akcesoria Starlock mogą być zmieniane bez użycia narzędzi w czasie krótszym niż 3 s i z minimalnym wysiłkiem operatora. Proste kliknięcie uchwytu Starlock oznacza pewne zamocowanie osprzętu. Zaś współpraca mocnego multinarzędzia oscylacyjnego i uniwersalnych wysokiej jakości akcesoriów FEIN Starlock pozwala na precyzyjną obróbkę i postęp prac do 45% szybszy niż jest to możliwe tradycyjnymi narzędziami.

fein_5_11_056

Ważną cechą zestawów akcesoriów FEIN przeznaczonych dla rzemiosła i przemysłu jest optymalny ich skład narzędziowy. Przykładem tego jest profesjonalny zestaw do reperacji/demontażu okien zawierający wszystkie akcesoria potrzebne do takich zadań. Wszystkie multinarzędzia oscylacyjne FEIN i większość akcesoriów produkowana jest w fabryce znajdującej się w siedzibie FEIN w Schwäbisch Gmünd-Bargau (Niemcy).
Podczas promocyjnego okresu sprzedaży trwającego do 31 grudnia 2017 r. wybrane multinarzędzia oscylacyjne FEIN oferowane są w zestawach z limitowanej edycji. Dostarczane są w poręcznym podwójnym Systainerze, w atrakcyjnej cenie oraz objęte są 3-letnią gwarancją FEIN PLUS. Przewodowe i bezprzewodowe multinarzędzia oscylacyjne FEIN SuperCut i akcesoria do nich dostępne są u autoryzowanych dystrybutorów FEIN (ich lista znajduje się na
www.fein.com).

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar