SZLIFIERKI KĄTOWE POWER UP 79099 i 79118

Na rynku elektronarzędzi pojawiły się właśnie dwa nowe urządzenia marki POWER UP. Są to małe szlifierki kątowe POWER UP 79099 i 79118.

 

Szlifierka kątowa 125mm POWER UP 79118 napędzana jest silnikiem o mocy 900 W i dysponuje maksymalną prędkością obrotową 11.000 min-1. Maszyna posiada trwałe miedziane uzwojenie, solidny boczny włącznik oraz obudowę umożliwiającą pewny i bezpieczny chwyt dzięki niedużej średnicy. Przekładnia kątowa nie posiada luzów, co dodatnio wpływa na jakość pracy i trwałość szlifierki.

 

Z kolei model POWER UP 79099 ma taką samą prędkość obrotową, lecz motor 600-watowy. Narzędzie to współpracuje z osprzętem o średnicy 115 mm. Obie maszyny przeznaczone są do

cięcia i szlifowania. Sprawdzą się podczas obróbki metalu, betonu i ceramiki. Specjalnie ukształtowane obudowy przekładni pozwalają pracować szlifierkami POWER UP w narożnikach i miejscach trudno dostępnych z zachowaniem dobrej widoczności obrabianego elementu. Ergonomiczne rękojeści główna i pomocnicza gwarantują pewny chwyt maszyn, a z kolei boczne umieszczenie włącznika z blokadą ułatwia pracę także w rękawicach roboczych.

79118

Tarcza tnąca pracuje pod metalową osłoną, której pozycję zmienia się beznarzędziowo. Gęsto nawinięte miedziane uzwojenie silników gwarantuje ich długą żywotność i odpowiednią moc. Obie nowe szlifierki POWER UP posiadają 2-metrowe kable zasilające.

Marek Pudło

79099

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar