SZLIFIERKA TAŚMOWA YATO YT-82242

W sprzedaży właśnie pojawiła się szlifierka taśmowa YATO YT-82242, którą sprawnie obrobimy wszelkiego rodzaju powierzchnie drewniane i drewnopodobne.

 

Szlifierka taśmowa YATO YT-82242 wyposażona jest w wydajny silnik o mocy 1200 W, który napędza rolki z taśmą szlifierską i zapewnia jej prędkość posuwu 480 m/min. Prędkość obrotowa silnika jest regulowana płynnie za pomocą pokrętła z pięcioma pozycjami, co pozwala idealnie dobrać parametry pracy narzędzia do rodzaju obrabianego materiału. Co ważne, rolka prowadząca wykonana jest z odpornego na wysoką temperaturę i uszkodzenia stopu aluminium. Z kolei tuleje równej wielkości i zabezpieczenie przeciw ześlizgiwaniu się taśmy zapobiegają rwaniu się materiału ściernego. Te cechy konstrukcyjne

wraz z solidną, antywstrząsową konstrukcją zapewniają stabilną i precyzyjną pracę. Uchwyt główny szlifierki i przedni pomocniczy zostały pokryte antypoślizgową okładziną. Odpowiada ona za pewne trzymanie urządzenia podczas pracy i ogranicza ilość drgań przenoszonych na użytkownika.

Marek Pudło

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar