SZLIFIERKA KĄTOWA GRAPHITE 59G208

GRAPHITE 59G208 to wysokiej klasy szlifierka kątowa z silnikiem o dużej mocy 2600 W. Przeznaczono ją do cięcia, szlifowania i polerowania materiałów o zróżnicowanej strukturze i twardości.

W szlifierce GRAPHITE 59G208 stosuje się tarcze o średnicy 230 mm. Urządzenie dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz dokładnemu wyważeniu zapewnia wysoki komfort pracy. Rękojeść główna z nakładką antypoślizgową oraz rękojeść dodatkowa z trójpozycyjnym mocowaniem umożliwiają wygodną pracę osobom prawo- i leworęcznym. Szlifierka dla bezpieczeństwa została wyposażona w dwustopniowy przycisk uniemożliwiający przypadkowe włączenie oraz niewystający z obudowy przycisk blokady wrzeciona. Odpowiednie rozmieszczenie otworów wentylacyjnych zabezpiecza jej silnik przed przegrzaniem. Obudowa przekładni wykonana ze stopu aluminium efektywnie

odprowadza ciepło, a także wzmacnia konstrukcję maszyny. Maksymalna prędkość obrotowa szlifierki wynosi 6500 obrotów na minutę. Warto tu wspomnieć, że można w niej samodzielnie wymienić szczotki, korzystając z otworów szybkiego dostępu do nich, co eliminuje konieczność demontażu urządzenia. Ponadto szlifierka została wyposażona w długi elastyczny przewód zasilający, pokryty solidną gumą. Jej zgodność z europejskimi standardami zapewnia certyfikat CE.

opr. HB

 

59G208

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar