SZLIFIERKA KĄTOWA GRAPHITE 59G187

Szlifierka kątowa GRAPHITE 59G187 ma moc 900 W i przeznaczona jest do cięcia, szlifowania i polerowania materiałów o zróżnicowanej strukturze i twardości.

 

Szlifierkę kątową GRAPHITE 59G187 wyposażono w regulację obrotów w zakresie od 3000 do 12.000/min. Stosuje się w niej tarcze o średnicy 125 mm. Urządzenie dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz dokładnemu wyważeniu zapewnia wysoki komfort pracy nawet jedną ręką. Konstrukcja szlifierki pozwala na wygodną zmianę kątowego ustawienia osłony bocznej tarczy. Urządzenie dla bezpieczeństwa zostało wyposażone w dwustopniowy włącznik uniemożliwiający przypadkowe uruchomienie oraz w niewystający z obudowy przycisk blokady wrzeciona. Odpowiednie rozmieszczenie otworów wentylacyjnych zabezpiecza silnik przed przegrzaniem. Rękojeść boczną w szlifierce

można mocować po prawej lub lewej stronie przekładni. Ponadto została ona wyposażona w długi, elastyczny przewód zasilający, pokryty solidną gumą. Jej wykonanie jest zgodne z europejskimi standardami, jak zapewnia certyfikat CE.

pins

59G187_gl

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar