SZLIFIERKA KĄTOWA GRAPHITE 59G063

Wysokiej klasy szlifierka kątowa GRAPHITE 59G063 o mocy 750 W przeznaczona jest do cięcia, szlifowania i polerowania materiałów o zróżnicowanej strukturze i twardości.

Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona szlifierki kątowej GRAPHITE 59G063 wynosi 12.000 obr./min. Stosuje się w niej tarcze o średnicy 115 mm. Urządzenie dzięki ergonomicznemu kształtowi (bardzo wąska obudowa) oraz dokładnemu wyważeniu zapewnia wysoki komfort pracy nawet w przypadku operowania nim jedną ręką. Konstrukcja szlifierki pozwala na wygodną zmianę pozycji osłony tarczy. Elektronarzędzie dla bezpieczeństwa zostało wyposażone w dwustopniowy włącznik uniemożliwiający przypadkowe jego uruchomienie oraz niewystający z obudowy przycisk blokady wrzeciona. Odpowiednie rozmieszczenie otworów wentylacyjnych zabezpiecza przed przegrzaniem silnika prezentowanej

maszyny. Rękojeść dodatkową montuje się na obu bokach głowicy. Ponadto szlifierka została wyposażona w długi elastyczny przewód zasilający, który pokryto solidną gumą.

opr. HB

2051354047_59G063

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar