SZLIFIERKA KĄTOWA DEDRA DED7954

Szlifierki kątowe są urządzeniami wszechstronnymi oraz prostymi w użyciu. Dzięki temu są powszechnie wykorzystywane w pracy przez specjalistów, jak i osoby o mniejszym doświadczeniu w pracach budowlanych.

Szlifierki służą głównie do cięcia i szlifowania metali, jak też materiałów budowlanych. Najczęściej używa się ich do przecinania prętów zbrojeniowych, blachy, elementów betonowych i ceramicznych, a także do szlifowania twardych powierzchni metalowych oraz kamiennych, betonowych itp. Szlifierka kątowa DED7954 jest nowym modelem dostępnym w ofercie Dedra. Ma moc znamionową 1100 W i regulację

obrotów w zakresie 3000-12000/min. Stosuje się w niej tarcze 125 mm. Urządzenie można wykorzystywać nie tylko w intensywnych pracach wymagających wysokiej mocy i obrotów, ale także w operacjach, w których nie jest potrzebna, ani duża moc, ani prędkość obrotowa. Dzięki regulacji obrotów możemy bowiem delikatnie obrabiać takie materiały, jak stal nierdzewna (INOX) itp. Np. stosując szczotki druciane z oferty firmy Dedra można oczyścić powierzchnie ze starych powłok lakierniczych, rdzy i farb oraz przygotować je np. do spawania, a także wygładzić spoiny spawalnicze.
Szlifierka kątowa DED7954 ma metalowy korpus, odporny na mechaniczne uszkodzenia. Nie przegrzewa się w trakcie wykonywanej pracy, co przy bardziej intensywnych zastosowaniach ma duże znaczenie. Urządzenie wyposażono w krótki, ergonomiczny uchwyt znacząco zwiększający wygodę użytkowania.

opr. HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar